SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 268360

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
thx za odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 482 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13583
dziekuje wszystkim za wczesniejsze udzielenie odpowiedzi jeszcze ostatnie pytanko :) mam zamiar kupic L-CARNITINE 1500 Extreme i chcialem sie dowiedziec jak ja dawkowac na opakowaniu pisze w DT 1 tab przed treningiem 1 tab po treningu a w DNT 2 x dziennie po 1 tab miedzy posiłkami, dawkować tak jak pisze czy inaczej polecacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
daruj sobie ,szkoda kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 482 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13583
A co bys polecil zamiast tego ? Nie chce spalaczy bo tam jest duzo pobudzaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
to bierz spalacz bez stymulantów
https://sklep.sfd.pl/Swanson_Fat_burner-opis27070.html
https://sklep.sfd.pl/USA_Labs_USA_Labs_Cutting_Edge-opis1110.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
cześć,to fragment spisu treści mojej pracy " 2.PODZIAŁ SUPLEMENTÓW DIETY W SPORCIE………………………………
2.1.Ze względu na skład i formę…………………………………………………………
2.1.1.Witaminy i minerały……………………………………………………………..
2.1.2.Odżywki energetyczne……………………………………………………………
2.1.3.Preparaty roślinne……………………………………………………………..
2.2.Ze względu na otrzymywany efekt fizjologiczny ………….……………………
"
Merytorycznie mam duzo materialow i opracowalem juz sporo tego,ale spis tresci sprawia mi kłopot.Jakby zaliczyć gdzieś kreatyne,to co to jest? Aminokwas? Hmb i l-karnityna rowniez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
co studiujesz?
jak wf to jeszcze mozna ci wybaczyc, jak dietetyke to nie, ze tego nie wiesz%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
cóz na uczelnie nie bede zwalal,mimo że kiepska,ale poprostu gdzies zapomnialem troche tej wiedzy,wpisalem w wiki kreatyna to wyszło że to jest jakis kwas.Grupa aminowa i kwas :D wydaje mi sie ze aminokwas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Hello
Pytanie:
Vpx - Redline ultra hardcore, miało isc na redukcje ale po tygodniu stosowania (wrzuciłem po 2ch miesiacach redukcji) porównałem zdjecia i stwierdziłem że patyk ze mnie, 84kg zostało więc masa z głową, i tu sedno pytania Czy wrzucać VPX'a jako przed treningówkę, nie mówię że co trening tylko raz w tyg/2tyg na najsłabsza partię bo łądnie mnie kopie ten vpx:D

Także czy jest sens takie cos robić? ; ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Brałem kilka razy SAW z treca przed treningiem i na treningu mam biegunkę. Jakie rady? Odstawić?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

Następny temat

BCCA xplode+CREATYNA xplode+Olimp PROVIT+CARBONOX

WHEY premium