SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177219

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1802 Napisanych postów 28778 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 281468
proch zwykłe BCAA

izolat, hydrolizat białka wołowe jest nieopłacalne, płacisz krocie w skrócie za aminogram podobny do parówki

BCAA ( bez dodatków ) i WPC ( też bez dodatków ) w to celuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 683
Witam jestem po cyklu 2 miesiecznym cyklu kreatynowym a mianowicie cm3 z treca , dodam ze stosuje diete redukcyjną gdys zalezy mi na spaleniu tkanki tłuszczowej i zbudowaniu suchej masy miesniowej, r trening 5 dni w tyh kazda partia 1 dzien. na cydklu brałem, bcaa z fitmaxu , które szybko sie skonczyło gdyz brałem 7-8 tabs przed i po treningu, do tego przedt. napalm/noxpump/stimul8/ na zmiane przez okolo 2 miesiace, do tego białko serwatkowe econo, i spalacz, revex. Chciałbym wziac teraz jakas przedtreningowke ale bez kredki, i do tego jakies mocne bcca mysle o PURE BCCA i przedtreningowce WHITE FLOOD do tego Test Core z FA Nutrition i dalej, revex i to białko serwatkowe co mi zostało. co myslicie?

Zmieniony przez - Mburn4 w dniu 2014-08-11 13:37:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11197 Napisanych postów 119341 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1392588
to nie jest pojedyncze pytanie, nowy temat z wypełniona ankietą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 683
w jakim dziale?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11197 Napisanych postów 119341 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1392588
w tym co jesteś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1892
popuri
proch zwykłe BCAA

izolat, hydrolizat białka wołowe jest nieopłacalne, płacisz krocie w skrócie za aminogram podobny do parówki

BCAA ( bez dodatków ) i WPC ( też bez dodatków ) w to celuj

To mówisz, że te białka wołowe to jest lipa? a tak sie wszyscy jarają tym, że takie super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1802 Napisanych postów 28778 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 281468
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1892
no ciekawy artykuł :) czyli jednak zostaje przy serwatce.. dzieki za pomoc.. leci sogacz :)

Aha jeszcze jedno a co w takim razie dobrze jest brać z rana jakie białko szybko wchłanialne jest dobre?

Zmieniony przez - Kurioza w dniu 2014-08-11 20:19:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
no właśnie serwatka, znaczy się KONCETRAT białka serwatkowego
jak mówisz innych źródłach to tempo wchłaniania rano, aż takiego znaczenia nie ma, jak w posiłkach okołotreningowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6719
Witam;)

Mam pytanko odnosnie bialka sfd czy lepiej zakupic sfd econo czy complex do uzplenienia brakow w diecie? czy moze lepiej zainwestowac w inne bialko, ?

Danek

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

Następny temat

olimp bcca xplode+creatyna xplode+Olimp WHEY PROTEIN+PROVIT +CARBONOX

Fruzelina