SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 269493

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Mr.Big Yohimbe Burner jakie opinie, brał ktoś ? Ile jest yohimbiny w końcu w tym ?

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wartość odżywcza: w 1 kaps
ekstrakt z citrus aurantium 112 mg
- w tym synefryna 6,7 mg
johimbina proszek 5 mg
- w tym johimbina 0,1 mg
ekstrakt z zielonej herbaty 100 mg
- w tym kofeina 7 mg
kofeina 143mg
suma zawartości kofeiny 150 mg

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Czyli jedna kaps ma tylko 0,1mg johimbiny aktywnej. Łeee to myślę aby wymienic ten spalacz na jakiś inny, lub joszke solo, bo na szczęście jeszcze nie odpakowałem, czy zostawic i na pierwszą redukcję strczy ?

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
na pierwsza redukcje ok

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Jeszcze chciałem się spytac, tylko nie wiem czy będziecie mieli o tym pojęcia, ale czy kolagen(jakiś naturalny, kolagen silver) dobry będzie na rozstępy. Oczywiście nie dla mnie, tylko tez dla dziewczyny bo po ciąży ma, a u lekarza zabiegi wyniosły by mnie z parę tysięcy ;D

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
spory temat o rozstępach jest w dziale uroda.

https://www.sfd.pl/ROZSTĘPY__wątek_ogólny-t585764.html

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-10-14 16:01:12

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
czy białka UNS mają miarke w opakowaniu bo chce kupic a chwilowo waga sie ....

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Kiedyś była, jak nie przygotowujesz się pod zaweody ani nic takiego to syp na oko i się nic nie martw

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
literatka 100 ml będzie ok 50-60g

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 494
Siemka. Mam 17 lat, 174 cm wzrostu moja aktualna waga to ok 66,5 kg. Moje pytanie dotyczy BCAA.
Aktualnie chodzę na siłownie 3 razy w tygoniu, licze kalorie także myślę, że nie ma większego sensu stosowania BCAA tym bardziej, że 2g białka na kg masy ciała to całkiem sporo. Ale teraz moje pytanie czy kiedy uzyskam wymarzoną sylwetke i na siłoni bd tylko raz w tygodniu na treningu siłownym, a reszta dni moze z jednym dniem przerwy to bd gra w koszykówkę, czy BCAA pomoże mi w utrzymaniu mięśni i zwiększy regeneracje ? Jeżeli tak to jak dawkować i oczywiście o jakiej porze dnia brać :)!?

Zmieniony przez - Izydor w dniu 2014-10-14 23:43:17

Zmieniony przez - Izydor w dniu 2014-10-14 23:46:13
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

Następny temat

BCCA xplode+CREATYNA xplode+Olimp PROVIT+CARBONOX

WHEY premium