SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 268454

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Wezuwiusz
Czyli jako ze jestem przecietnym wyjadaczem chleba a nie zadnym profejsonalista to moge na zwyczajnym monohydracie jechac?


jasne, profesjonalisci tez nie kombinuja z suplementacja, bardziej z czyms innym...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
__Kamil__
to i ja dam szybkie pytanie, od stycznia zaczynam mase ( dobrej jakosci ) , i czy Napalm przedtreningowo to dobry wybor ? czy znacie jakies lepsze srodki ? najlepiej bez kreatyny bo zaczynam wtedy cykl na kreatynie Olimp Xplode , do tego pojdzie tez jakis spalacz bo chce lapac jak najmniej tluszczu, ale wlasnie caly czas sie zastanawiam nad Napalmem...


pre shock od gear (rozniez ze stajni FA) zdecydowanie lepszy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ok, dziekuje, zaraz go sprawdze

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3579
Cześć skończyłem w Listopadzie cykl na mono. Od stycznia chcę zrobić następny, czy jeszcze raz jechać na mono czy połączyć mono z tcm??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak z mono byłeś zadowolony to weź jeszcze raz. Mozesz i samego jabłczanu spróbować i zobaczysz jak reagujesz na różne formy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
posiadam obecnie cm3 360cap i do tego dedicated epic 500g i jak połaczyc te 2 kreatyny ten epic to bardziej z tego skłądu wnioskuje że taka bogata wersja więc myslałem ze 4 tab nad czo cm3 po treningu porccja epic czyli 1 miarka a w dni nie treningowe 4 tab cm3..czyli wychdoziło by że epic tylko po treningu bym zapodawał hm?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 508
Witam mam takie pytanie kolega ma taki zestaw supli;
-thermo fat burner
-carnivor beef aminos
-creatine hydrochloride
-weglowodany carborade
I do tego dojdzie bialko
I tu jest pytanie dostep bedzie mial tylko w godzinach 6-14
do tego trening robi okolo 17 jak ma mniejwiecej to brac jakies przerwy miedzy danymi odzywkami?

Bog dal ci cialo,teraz buduj z niego zbroje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Jedkerooo
Witam mam takie pytanie kolega ma taki zestaw supli;
-thermo fat burner - 2 tabs na czczo i przed treningiem
-carnivor beef aminos - słaby aminogram - 1-3 porcje dziennie
-creatine hydrochloride - 5 g przed i 5 g po treningu
-weglowodany carborade - po treningu około od 0,7- 1 g na kg
I do tego dojdzie bialko - a to wg braków w diecie
I tu jest pytanie dostep bedzie mial tylko w godzinach 6-14
do tego trening robi okolo 17 jak ma mniejwiecej to brac jakies przerwy miedzy danymi odzywkami?


przerwy mało istotne oprócz spalacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ampuł epic przed cm3 po w nietreningowy jaką chcesz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 508
popuri
Jedkerooo
Witam mam takie pytanie kolega ma taki zestaw supli;
-thermo fat burner - 2 tabs na czczo i przed treningiem
-carnivor beef aminos - słaby aminogram - 1-3 porcje dziennie
-creatine hydrochloride - 5 g przed i 5 g po treningu
-weglowodany carborade - po treningu około od 0,7- 1 g na kg
I do tego dojdzie bialko - a to wg braków w diecie
I tu jest pytanie dostep bedzie mial tylko w godzinach 6-14
do tego trening robi okolo 17 jak ma mniejwiecej to brac jakies przerwy miedzy danymi odzywkami?


przerwy mało istotne oprócz spalacza


Fajnie to rozpisales ale widzisz kolega jest w miejscu odosobnienia..
i do supli ma dostep w pracy w godzinach 6-14 trening okolo 16 da rade
To tak rozpisac aby mialo to sens?
Jakie bialko lepsze wieloskladnikowe czy koncentraty wpc?

Bog dal ci cialo,teraz buduj z niego zbroje!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

Następny temat

BCCA xplode+CREATYNA xplode+Olimp PROVIT+CARBONOX

WHEY premium