SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 268370

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
anubis84
na forum tylko taki mamy
https://sklep.sfd.pl/wiki/indeks.html

W/w info znajdziesz wszędzie

Fachowe to mogą być badania.

ale no wlasnie ja to znam ten indeks ;) tylko że nie ma tam odesłania do żadnej bibliografii,a mi to potrzebne bo pisze prace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
na chomiku sobie znajdziesz Frederic Delavier, Michael Gundill - Suplementy żywnościowe dla sportowców lub sobie w empiku poczytaj

Co za problem zacytować stronę internetową. W każdej literaturze opis suplementy będzie podobny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2256
@Vaadeer - dzięki! Doskonale odczytałeś moje intencje, skład wygląda bombowo, podobną mieszankę chciałem samemu "stworzyć".

https://sklep.sfd.pl/Ostrovit_Pre-Amino-opis32331.html

Stosował ktoś? Może polecić lub odradzić ? Jak w ogóle prezentują się jakościowo produkty firmy Ostrovit ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Anubis Dzięki a przed aerobami (bieganie interwały) też brać clenburexin ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak amsz siłwoy i po nich aeroby to weż przed siłowym jak masz same interwały aeroby to weź przed nimi

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Dzięki , mam same aeroby rano po południ siłka. I brać Clen razem z BCAA i Argininą przed siłką ? 15-20min wystarczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ok 20 min starczy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Można jabłko kretki obrabiać termicznie? Chciałem do omleta dodać Coś się jej stanie, czy śmiało ładować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
ja bym odpuscil.. nie kombinuj tylko wypij normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2256
Szukam jakiegoś dobrego suplementu na regenerację stawów. Poprzednim razem gdy miałem problemy z bólem barków i kolan brałem Animal Flexa (2 puchy), MSM i Cissus i pomogło (nie wiem czy od tego, bo jednoczesnie zmeijszyłem ilość biegania i ograniczyłem wysiłek barków).

Co do Animal Flexa czytam mnóstwo sprzecznych opinii. Co polecacie? Myslałem mimo wszystko o Animal Flexie + jakimś kolagenie?

Polecacie jakiś dobry kolagen ?

Albo jakies inne rozwiązanie na stawy (delikatny ból po długotrwałym wysiłku: biodro, kolano, "pstrykania" i delikatny ból w barku) ??

Zmieniony przez - JamesEnlightened w dniu 2015-03-03 09:50:32
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

Następny temat

BCCA xplode+CREATYNA xplode+Olimp PROVIT+CARBONOX

WHEY premium