SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 268358

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263116
W DNT wystarczy jedna porcja 5g

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 683
na czczo czy w porze treningu? jeszcze takie pytanie zostala mi pre dokladnie to loader II srednia pre bez dodatku kredki i teraz pytanie czy moge ja brac jako pobudzasz normalnie łaczyc z jabłczanem czy lepiej zostawic ja na cykl pokreatynie i kupic jakas przedtreningowke z domieszka kredki . jak myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263116
Nie będzie miało większej różnicy o jakiej porze weźmiesz tą kreatyne w dnt, ja zazwyczaj daje rano, żeby miec już "z głowy" i potem żeby nie zapomnieć w ciągu dnia
PRE to sprawa indywidualna jeśli potrzebujesz czegoś przed treningiem to możesz szamac, nie ma problemu z łączeniem z kreatyną

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
witam jak dawkowac najlepiej cm3 w proszku + mono Vitalmax - Creatin Monohydrate (tez proszek) cm3 -500g mono-900
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 683
tyle ze kretke z tego co wiem powinno sie brac do 7-8 tyg. pozniej nie działa prawda? po tym tez czasie zostało mi jakies 100g jabłczanu ktore chce wykorzystac po jakis 5-6 tygodniach przerwy z kreatyna dlatego tez jechalem na samym pre + bcaa . mija 5 tydzien przerwy od kredki i stad moje pytanie czy moge wykorzystac ta przedtreningowke bez domieszki kreatyny z jabłczanem czy poprostu zostawic ja na treningi po drugim cyklu jabłczanu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263116
Przecież już Ci wyżej pisałem, że jeśli chcesz możesz dodać ta przedtreningówke do kreatyny, a jeśli nie chcesz to odpocznij od PRE i zostaw na okres po cyklu, kwestia indywidualna

Cykl na kreatynie można dłużej pociągnąć niż napisałeś, np. 10-12 tygodni

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
to juz kwestoa osobnicza jak dlugi cykl mozna sobie zrobic na kreatynie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 683
ok dzieki za odpowied, a od czego alezy to jak długi cykl mozna robic na kreatynie bo poodbno po 7-8 tyg. nie działa i nie ma sensnu brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
zależy od zaawansowania i celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 683
na masówce mozna dłuej pociagnac czy na redukcji?

i jeszce jedno, jaki odstęp powinien byc miedzy cyklami kreatyny, mniej wieciej ...??

Zmieniony przez - Mburn4 w dniu 2014-10-19 19:08:52
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

Następny temat

BCCA xplode+CREATYNA xplode+Olimp PROVIT+CARBONOX

WHEY premium