SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177320

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11259 Napisanych postów 119436 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1393071
ale dobre by smakowało ? Ile kg chcesz kupić i za ile

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 267
Dobre smakowo jak i jakościowo. Ile nie wiem, fundusz to 200 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11259 Napisanych postów 119436 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1393071
http://www.sfd.pl/sklep/Trec_Whey_100-opis600.html mi smakował smak ciastka
http://www.sfd.pl/sklep/Scitec_nutrition_100_Whey_protein_professional-opis27011.html miałem truskawka biała czekolada, troch słodkawe

Jak chcesz mneijsze a kilku smaków popróbować http://www.sfd.pl/sklep/SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 242
Przy codziennych treningach bardzo intensywnych (nieraz nawet 2 treningi dziennie), wystarczy suplementacja kompleksem witamin i dodatkowo magnezem?

Po obiedzie łykam kompleks witamin z Activlaba
Przed snem łykam Chela-Mag Forte (200mg)

Czy jeszcze coś dorzucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 24620 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104901
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10372
Może jest na bombie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
svidaniya zależy czego oczekuejsz od suplementów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5052 Wiek 105 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17308
jak z suplementacją nową wersją DY Black Bombs? Niby zalecają przez pierwsze 3 dni, 2 razy dziennie 1 kaps, a potem 2 razy dziennie po 2 kaps. Co dziwne, bo na spalaczach zawsze zaniżają te dawki i nie wyobrażam sobie brania załozmy 5-6 kaps tego

ktoś mnie nakieruje o co w tym chodzi? szczerze, to mnie kopnęło nieźle (jeśli chodzi o puls itp) po 1 kaps. Tylko oczywiście była to pierwsza porcja tego spalacza, więc coś nowego dla organizmu. Wersja DMAA FREE a 1 kaps i miałem problemy z łapaniem powietrza w biegu o średniej intensywności

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jak Cie telepie po 1 kapsie to trzymaj się 2x1 jak już minie i podatność na DY sie obnizy to dasz 2x2 czt 1 rano a 2 przed treningiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 242
Trenuję sporty walki, a suplementami chcę uzupełnić niedobory witamin spowodowane intensywnymi treningami (i ewentualnie przyśpieszyć regenerację).

Dlatego pytam czy sam kompleks witamin + 200mg magnezu przed snem wystarczy by w miarę funkcjonować?

Czy dorzucić jakiś cynk czy potas jeszcze dodatkowo albo zwiększyć dawkę magnezu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

Następny temat

olimp bcca xplode+creatyna xplode+Olimp WHEY PROTEIN+PROVIT +CARBONOX

Fruzelina