SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 268320

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4510 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263104
Rafall
Jak dawkować cm3 jablczan treca w kaps ?? Czy tak jak producent pisze ze 3 razy dziennie po 4 kaps ?? Bo zawsze rano i po treningu albo porze okolotreningowej a tutaj ze 3 razy to jak brac ?


Bierz standardowo:
DNT - 4 capsy (np rano)
DT - 2 x 4 capsy (np 4 rano, 4 po treningu)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1487
Witam, stosował ktoś z was już aakg w płynie z treca ? jakie mniej więcej dawki stosujecie przyjmowane tylko przed treningiem ? pytam tak orientacyjnie ;p

No Pain, No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1487
hmm wiem że takie dawkowanie jest zalecane przez producenta 2x dziennie , ale pytałem przy braniu tylko raz dziennie tylko przed treningiem bo kapsów brałem wiecej niż te 4 dajmy na to, więc chciałem się zorientować jak to jest u was z tym płynem

No Pain, No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699662
tak samo
bierz tyle samo w przeliczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
chce kupic booster tescia test freak ale podobno sa jakies 2 wersje stara i nowa stara to wersja z zcerwonymi oznaczeniami i ma w skłądzie Tribulus metylowy - Tribulus Terrestris - Metylowy Ester Gallusanu (Standaryzowany do maksymalnie 60% saponin / 20% protodioscyn.. jest to rpawda? w sklepie sfd widze tylko nowa wersje juz..

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak tak na opakowaniu jest napisane to musi być prawda.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
wiem ale co ten skladnik jest zbanowany czy jak ze noa wersja go nie ma, nie moge znalezc czemu został wlasnie wycofany

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
zmienili i tyle, raczej nie zostało to zbanowane, tak samo jak jest np stary schock i nowy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
ok dzięki a stosował ktoś Clomex? to tez podobno silny booster ale opinii strasznie malutko

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

Następny temat

BCCA xplode+CREATYNA xplode+Olimp PROVIT+CARBONOX

WHEY premium