SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 269226

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
HiTec fajne BCAA ale te smaki to straszny chemiczny szit

Fajnie AminoX z BSNu wygląda szkoda że nie jest wyszczególnione czego ile ma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
MajkelTSW
HiTec fajne BCAA ale te smaki to straszny chemiczny szit

Fajnie AminoX z BSNu wygląda szkoda że nie jest wyszczególnione czego ile ma...

Lemonowe rozpuszczasz w 1,5l wody i popijasz w trakcie treningu i wchodzi bez problemu. Nawet w szklance 250ml nie czułem chemii, no ale każdy ma inne kubki smakowe

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 260
Przeczytałem już kilka opinii i w końcu sam nie wiem...

Biorę 3-4 kapsułki AAKG Olimp, ok. 20 minut przed treningiem. Pompa może nie jest jakaś "kosmiczna" ale odczuwam działanie tego suplementu i dużo lepiej mi się ćwiczy. Czy jest sens brać AAKG również po treningu? Czy przyczyni się to jedynie do szybszego przyzwyczajenia organizmu do tego suplementu i finalnie do konieczności zażywania coraz większych dawek?
Jak do tej pory brałem jedynie przed treningiem i sposób ten mi odpowiada, zauważył ktoś z was pozytywne efekty brania drugiej dawki AAKG po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
lukaszm1991
Przeczytałem już kilka opinii i w końcu sam nie wiem...

Biorę 3-4 kapsułki AAKG Olimp, ok. 20 minut przed treningiem. Pompa może nie jest jakaś "kosmiczna" ale odczuwam działanie tego suplementu i dużo lepiej mi się ćwiczy. Czy jest sens brać AAKG również po treningu? Czy przyczyni się to jedynie do szybszego przyzwyczajenia organizmu do tego suplementu i finalnie do konieczności zażywania coraz większych dawek?
Jak do tej pory brałem jedynie przed treningiem i sposób ten mi odpowiada, zauważył ktoś z was pozytywne efekty brania drugiej dawki AAKG po treningu?


Zostaw tak jak jesz. AAKG przed treningiem

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 260
Też tak uważam, ale krążą o tym różne opinie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
Witam, mam BCAA Scitec 6400. Z opakowania wyczytałem, że jedna porcja wynosi 5 tabletek, jednak nie wiem czy dla każdego. Ważę 65 kg, 175 cm wzrostu. Trenuję 3-4 razy w tygodniu piłkę nożną + siłownia 2-3 razy w tygodniu. Czy przy spożyciu np. 3 tabletek dziennie będą rezultaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
Co mas na mysli rezultaty po BCAA?

BCAA dawkujemy okołotreningowo, tak żeby naporcje było przynajmniej 1gBCAA na 10kg masy ciała, oblicz ile wychodzi dla Ciebie.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 267
Poleci ktoś godne uwagi BCAA, przedział cenowy 50-100 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
proch /kapsy ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 267
Wolałbym proch, kapsów już trochę mam do połykania...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

Następny temat

BCCA xplode+CREATYNA xplode+Olimp PROVIT+CARBONOX

WHEY premium