SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 268433

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Fabik~ ja osobiście wrzuciłem beta alanine do stałej syplementacji w dt oraz połowa porcji w dnt,chodź nie zawsze w dnt biorę,podczas stałej lepsze odczucia są: )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
a jakie dawki bierzesz ?bo ja jade niby wdl tego co w artykule opisali min 4g ale w dnt w sumie nie potrzebne mi tyle ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
ok 7/8g bo każdy inaczej reaguje,jeden organizm reaguje na mniejszą porcję a ktos inny musi 2x tyle,sprawdź jak dziaął an tobie-porównaj dawkę 4g np z 8g i wyciagnij wnioski:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
hahah chociaż jedno na mnie działa bo przedtreningówki nie ;d mi 4g wystarczy bo odczuwam to "pieczenie" więc przy 8g to już by była masakra dobra dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
K_PS
To zleży od kilku czynników (m.in. ekonomicznych), zresztą są różne sposoby brania kreatyny. Pytanie podstawowe czy to ma być cykl kreatynowy? Jeśli tak to na 1 puszcze storma może być troche cienko.

IMO najlepiej dokupić pojedynczą forme kreatyny i dawać ją codzennie rano (5g) a Storma dawać po treningu 10g, w których znajduje sie 5g kreatyny.

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-02-02 14:44:57

pierwszy raz w zyciu odżywki biore i od razu mam 2 kreatyny brac? nie mogę tylko na tej jednej jechać?

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Zwykłe mono od universala(jakoś mi podchodzi najlepiej) wystarczy+dobra micha i regenerka i efekty będą: )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4522 Napisanych postów 35797 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263138
Bakus09
K_PS
To zleży od kilku czynników (m.in. ekonomicznych), zresztą są różne sposoby brania kreatyny. Pytanie podstawowe czy to ma być cykl kreatynowy? Jeśli tak to na 1 puszcze storma może być troche cienko.

IMO najlepiej dokupić pojedynczą forme kreatyny i dawać ją codzennie rano (5g) a Storma dawać po treningu 10g, w których znajduje sie 5g kreatyny.

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-02-02 14:44:57

pierwszy raz w zyciu odżywki biore i od razu mam 2 kreatyny brac? nie mogę tylko na tej jednej jechać?



Możesz na jednej... ale sam storm to dość mało będzie na cykl, chyba że dokupi więcej, ale nie wiem czy będzie to gra warta świeczki pod względem ekonomicznym

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2094
Rozpoczynam suplementacje d3 i k2 w celu podniesienia nat poziomu testosteronu. Moje pytanie brzmi ile IU D3 oraz k2 na dobę mam brać . ?

"Ćwicz jak zwierz zachowuj się jak człowiek"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2094
Nie za malo tej wit D? Mam z now foods 5iu w jednym tabs

"Ćwicz jak zwierz zachowuj się jak człowiek"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

Następny temat

BCCA xplode+CREATYNA xplode+Olimp PROVIT+CARBONOX

WHEY premium