SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 957236

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18615
Jeśli chodzi o zasięg Sabre/Walther jest super. Mój Walther chmura 74ml ciśnie na dobre 3-4 metry. Doskonały sprzęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
A tutaj film, jak wali KO FOG.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1610 Napisanych postów 1420 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24464
W praktyce to dwa Foxy 5.3 cone które miałem dwa lata po terminie ważności miały ćiśnienie i moc , jednak aż tak silnie nie napalam się na te Foxy z Czech gdyż moją ulubioną pojemnością było 89 ml , które miało wielkość SAbre MK3,5 , czy Walthera 74 ml . Ta mała pojemność jest co prawda wyjątkowo wydajna jak na 60 ml ,gdyż daje 6 niezłych strzałów , ale aż tak bardzo mnie nie kręci .Prędzej już bym kupił tą duża puszkę 118 ml .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
A jak już wybierać z tylko małych FOXÓW 5.3, to lepiej wybrać strumień, czy stożek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Bo myślałem o małym FOXIE w stożku dla dziewczyny i małym strumieniu dla siebie na "trudną pogodę".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Dużą puchę FOXA w stożku też bym kupił, tak samo jak tę gaśnicę Streetwise tylko nie wiem, czy można. :), bo na polskiej wersji strony nie ma ich w ogóle w ofercie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18615
No to może trzeba spróbować :) Z tego co wiem i tak płatność jest przy odbiorze. Co do streamu/cone Fox Labs 5.3 to się specjalnie nie wypowiadam bo jeszcze nigdy nie miałem tego gazu. Ja jednak dziewczynie dałbym CONE. Oglądałem filmiki i czasem pierwszy strzał nawet z Fox stream bywa niecelny. W praktyce to cenne sekundy, podczas których napastnik może kobietę przewrócić, uderzyć, itp. Poza tym ja jednak sądzę, że wymierzenie w oczy napastnika (choć w teorii wydaje się banalnie łatwe!) w bardzo stresującej sytuacji może być trudne dla kogoś słabszego psychicznie! Chmurką wystarczy się "opędzać" by część substancji osiadła na twarzy czy oczach. Kobietę najczęściej atakuje pojedynczy osobnik (np. zboczeniec).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18615
Ja dla dziewczyny polecam - Sabre Red MK 2 CONE, Sabre Red MK 3 CONE lub Fox Labs 59 ml CONE. Nawet jeśli użyje tego w autobusie, to policja/kierowca/pasażerowie zrozumieją sytuację widząc, że dziewczyna została zaczepiona i musiała się bronić. A gazy pieprzowe nie mają znów takiego działania jak łzawiące, więc jakiejś tragedii nie będzie na pewno, najwyżej wywietrzą autobus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18615
Napiszę jeszcze raz co było wiele razy już poruszane. Mam znajomych w straży miejskiej oraz kolegę z treningów który jest policjantem. Wszyscy oni mówią, że te żele są do d***y a używają Hi-maxów. Działają tylko jak wlecą centralnie w oko. Może Fox ma lepszy strumień, ale i tak. Jak ktoś jest mocno zestrachany to może się bać wręcz wycelować w przeciwnika, tylko psikać niemal na oślep. Myślę, że spanikowana dziewczyna tak będzie robić, więc CONE to najlepszy wybór. Dla faceta STREAM Foxa może być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Żele są lipne, ale HI-MAXY są wyjątkowo słabe. AdBuster całą puchę chyba dostał od swojego brata centralnie w wystawioną twarz, żeby zadziałało i opóźnienie chyba minutę wynosiło (oni testują gaz "policyjny, czyli hi-max w etykiecie "chwyt marketingowy".

Dziwi mnie to, że są tak reklamowane, jako "o najwyższej skuteczności dostępnej na rynku." A ten hi-max co używa go nasza policja to nawet go kupić nie można, jak się nie jest policjantem. To jakby był gaz bojowy. :) http://www.mundur.com.pl/gazy/227-gaz-pieprzowy-rmp-policja-75-ml.html 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium