SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 319595

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
A musisz akurat przed snem? Nie polecam.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3997
Witam, również mam dla mnie bardzo ważne pytanie. Jestem na CKD... Mój poziom tkanki tłuszczowej jest duży więc ładowanie dopiero za 2 tygodnie. I jak to sie ma do treningu? Tak jak pisał qazar w poście o CKD? W piątek mam katować całe ciało (następnego dnia jest ładowanie w\w) a ja nie będę robił ładowania i mam normalnie ciągnąć dalszym planem? Czy w takim wypadku ten trening piątkowy będzie inny a katowanie całego ciała dopiero za 2 tygodnie? help... pzdr!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1772
Niestety ale tak... z rana praca . po pracy szkola. po szkole silka i wtedy mam czas na bieganie po silce. no chyba ze bede o 5 rano wstawal przed praca i biegal. tyl;kko ze wtedy duze ilosci Bcaa bede musial wtryniac. 4x dziennie... po okolo 10 . cos za duzo.

Zmieniony przez - juby_1987 w dniu 2008-02-11 16:29:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
czy jedzac np. ryz moge sobie dla smaku troche ketchupu dodac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
mam nadzieje że samego ryżu nie jadasz

ketchupu ? sam cukier , lepiej koncentrat (sam stosuje)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
czemu tak odradzany/niepolecany jest ser żółty?

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1012
Mam 17 lat ~ 181 CM, ważę ok. ~ 62 KG, co jeść aby przytyć ? dodam że jem bardzo dużo a i tak nie przybieram na masie, zastanawiam się tez nad kupieniem białka, czy to coś da ?

Zmieniony przez - LeszczFilp w dniu 2008-02-12 21:09:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
mam podobne pytanie jak el nino...
czy mgoe podczas diety na mase jesc ser zolty? prosze o odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Ser Zolty ma spora ilosc tluszcy nasyconych, spora ilosc SODU, i nie do konca znany jest jego sklad (zapewne spora ilosc chemi)

Ogolnie jest OK byle nie w duzych ilosciach, moze byc, i w nieco wiekszej ale musi byc zachowany rozklad tluszcy.



FilipLeszcz- https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html

Czytasz post taki jak ten, ukladasz odpowiednia diete, i wklejasz do odpowiedniego dzialu POWODZENIA!

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 612
Witam. Jestem dopiero na etapie układania diety, a już pojawiają się pierwsze problemy; a oto jeden z nich: studiuje i jeden cały dzień(dosłownie) jestem na uczelni (a konkretnie wychodzę z domu nieco po 7 a wracam kolo 21 ) Na uczelni między poszczególnymi zajęciami mam około 15 minut przerwy.Do czego zmierzam, mianowicie do tego że w tym dniu nie mam czasu i fizycznej możliwości zastosować prawidłowej diety dziennej jaką mam zamiar sobie przygotować (wielu produktów z planowanej diety nie kupie na uczelni a gdyby nawet to nie mam jak ich tam przyrządzić i nie mam czasu na ich zjedzenie . Czy jest według Was jakieś sensowne wyjście z tej sytuacji ? Czy na ten dzień mam ułożyć sobie zupełnie inną , odbiegającą od normalnej dziennej diety dietę? Czy też w ogóle nie stosować w tym dniu diety i cieszyć się tylko z tego że mam te 15minutówki na zjedzenie "czegokolwiek" ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium