SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

AVASSO/Dziennik/Nowe str 100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34857
Trening nr 5 (2009-06-24)Trening A


-push press
-przysiad
+++podciąganie na drążku do czoła

1.Push Press

1.10x30kg
2.10x35kg
3.10x40kg
4.10x45kg
5.8x50kg


*****ska moc moich barów
2.Przysiad Tylni



1.10x40kg
2.10x50kg
3.10x60kg
4.10x70kg
5.10x80kg
6.10x90kg
7.6x100kg

3.Podciąganie na drążku do czoła

masa ciała x10

8x
6x
4x

Długość treningu 50min

Micha jest loozna ale nie do przesady jest na jakies 80%

Zmieniony przez - Avasso w dniu 2009-06-24 15:52:16
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28862
Siła ci spada czy mi się wydaje?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
Avasso tak przeglądam twoje treningi, ty teraz nie robisz treningu ramion ? (biceps,triceps,przedramię) ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6423
przysiad tylni i 6x100kg ? niezły kozak jestes ;D ja bym 60 chyba nie wzioł :P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Ee ja wiem czy tak dużo?

Ale w barkach na prawdę słabo... Zacznij progresje od 25 kg bo przy 15tkach nie ujedziesz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34857
Panowie ja mam wakacje i sobie siłownie przerzucam na dalszy tor. Ja był rok szkolny było wszystko uporządkowane posiłki itp wszystko tak jak należy. Barki zawsze były słabe i tyle...

Devi Co do przysiadów jak byś mój dziennik śledził to byś zobaczył że był filmik ze 110kgx5

Wiadomo że z tygodnia na tydzień ciężary bd większe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6423
chciałbym sledzic ale mam mało czasu na kompa a sam strasznie zajęty swoją redukcją jestem i pracą.

nie myslalem o tym zeby sie trójbojem zając :) ? masz predyspozycje kozaku :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
Panowie ja mam wakacje i sobie siłownie przerzucam na dalszy tor

i bardzo dobrze, trzeba przecież odpocząć.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34857
Mam kompa już i jest gitara. Micha trzymam na 80%.

Hmm ts myślę że nie mam predyspozycji do tego. Kręci mnie bardziej jednak bodybuilding ale może kiedyś spróbuje ts'a

Wakacje chcę spędzić ze znajomymi itp Gdy tego nie mogłem robić w roku szkolnym :)

Ćwiczyć będę oczywiście

Odin Pamiętam twoje zdjęcie jak miałeś takie spore boczki z tym profilu to spora zmiana

Zmieniony przez - Avasso w dniu 2009-06-25 21:15:44
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Barki zawsze były słabe i tyle...

Ale to nie znaczy że ZAWSZE BĘDĄ słabe I tyle. Ja kiedyś w PP nie mogłem w splicie uciągnąć 60kg Przy 4 seriach
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase- nadaje się?

Następny temat

Co zrobic, by cos osiagnac ?! Pomocy :<

electro
Polecane artykuły