Głupie pytanie, zawsze po treningu czuję lewy triceps i lewą część klatki, prawa jest taka jakbym ją tylko pomiział i ciężary nie wywarły na niej wrażenia. Niezależnie czy ćwiczę hantlami czy sztangą, efekt ten sam (np. wyciskanie, a rozpiętki czy wyprost ramion (jednorącz), a pompki tyłem)
Problemy z techniką czy można to tłumaczyć ty że jedna strona zawsze jest słabsza?
Problemy z techniką czy można to tłumaczyć ty że jedna strona zawsze jest słabsza?