SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216748

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Dedi1
halnego?


wiatr taki. Halny
Przemyślcie czasem swoje pytania nim klikniecie "wyślij odpowiedź"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 160
Czy podczas budowania masy licza się kalorie czy tylko białko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie ten dział, ale: liczy się wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Mam problem z ramionami, odstaje od wszystkich innych części ciała wielkościowo. Przykładowo zobaczcie na moje plecy za profilowym, efekty po 9 miesiącach są dobre jak dla mnie, a ramię prawie nie ruszyło w ogóle... Jest zdecydowanie najtrudniej o przyrosty jeśli chodzi o ramię. w bicu mam 34, a niektórzy mówią, że po roku czasu poszło im 6-8 cm, mi poszło maksymalnie z 2,5 w 8 miesięcy... Możecie jakoś pomóc, bo już nie mam sił do tego...
Robię masę teraz i tłuszcz mi też nachodzi, czyli na pewno jestem na dodatnim i wszystko inne rośnie, tylko nie łapa.

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jaki obwód był na początku Twojej przygody z kulturystyką?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Dokładnie nie pamiętam, z dietą i planem zaczynałem dokładnie od początku tego roku i miałem z 32 gdzieś... i urosło tak jak pisałem, góra 2,5 cm, a jak czytałem, to ludzie po takim stażu, to po 4, 6 cm mają przyrosty...

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Jak już przy takim stażu mam problemy z rozwojem, to co dopiero jak będę miał 40 ++ w bicu, jeśli w ogóle jest to u mnie możliwe... ;/

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19105
Dadziu606
Jak już przy takim stażu mam problemy z rozwojem, to co dopiero jak będę miał 40 ++ w bicu, jeśli w ogóle jest to u mnie możliwe... ;/



Po 1 przestań się spinać i nakręcać. Psychika i złe nastawienie mogą blokować progres. Odstaw miarkę na kilka tyg.
Po 2 ogarnij 3 podstawowe czynniki rozwoju: trening, dieta, regeneracja.
Po 3 przestań się użalać i weź się do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Dadziu606
Mam problem z ramionami, odstaje od wszystkich innych części ciała wielkościowo. Przykładowo zobaczcie na moje plecy za profilowym, efekty po 9 miesiącach są dobre jak dla mnie, a ramię prawie nie ruszyło w ogóle...


Witam, obejrzałem zdjęcie: plecy nie wyglądają na ruszone treningiem więc nie masz tylko problemu z łapami. Proponuję przemyśleć podejście do treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 1 rok Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56316
Ja mam pytanie co do ramienno promieniowego, czy zwykłe uginanie nachwytem sztangą będzie ok, czy może jakąś "wariację" ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium