SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217903

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Jeżeli nie podrążkowaleś porządnie w swoim życiu,nie zaatakujesz najszerszych przy wąskim podchwycie.Zginacze ramienia będą wiodły prym.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Witam,
przy unoszeniu ramion ze sztanga lokcie powinny byc caly czas zablkowowane nie moga uciekac na boki ani do przodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
dokładnie tak

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Czy mógłby ktoś podać jakieś dobre ćwiczenie na wzmocnienie rotatorów barku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
rotacja ramienia w siedzie albo w leżeniu

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14745
Witam, jestem w fazie kończenia redukcji i mam pytanie, czy od razu mogę przejść na plan treningowy na siłę?Kiedyś jeden instruktor powiedział mi że makro cykl to mikro cykle w odpowiedniej kolejności,czyli masa,siła,rzeźba i regeneracja i tak w kółko. Chciałbym od razu przejść na siłę oczywiście z umiarem przyzwyczajać organizm do ciężarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
gwiazda17
rotacja ramienia w siedzie albo w leżeniu


a jakiś filmik cokolwiek jak to wygląda?
...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
fighter7
gwiazda17
rotacja ramienia w siedzie albo w leżeniu


a jakiś filmik cokolwiek jak to wygląda?

jak leżysz to połóż się na lewym boku z hantlą trzymaną w prawej ręce. Stopy trzymaj złączone, lewą rękę podłuż pod głowę. Prawy łokieć ugięty pod kątem prostym, oprzyj na biodrze. no i zrób rotację w barku tak żeby przedramię podnieść do góry i skierować w stronę sufitu.

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 999
witam, mam pytanie odnośnie bicia rekordu w wyciskaniu, jak najlepiej podejść myślę zeby prowadzic rece wewnątrz i wypychac ciezar na wypuszczonym powietrzu , 50% x 5 , 60% x 5 70% x 2 80% x 1 90% x 1 i rekord. jakieś rady moze? rekord robie dzis
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium