SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 218778

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
myślę, że Clint Eastwood zdecydowanie wpłynął na stan świadomości
Pokusiłbym się o wykonanie przynajmniej 1 ćwiczenia na tzw "pałę" a resztę pilnując techniki. Bodziec ciężarowy też musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Zdecydowanie, po Gran Torino poczułem się jak pierwszy raz na siłowni, wchodzę a tu faceci mające bicepsy większe niż moja klata.

Jedno ćwiczenie czy powtórzenie? Przy moim planie 5x8

Przysiad
Wyciskanie żołnierskie
Wiosłowanie w opadzie
Wyciskanie sztangi leżąc płasko
Martwy ciąg rumuński
Podciąganie na drążku podchwytem
Pompki na poręczach

jakby to miało wyglądać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
dlatego napisałem "przynajmniej jedno" oczywiście ćwiczenie.
Napewno wiosłowanie, wyciskanie żołnierskie w zasadzie też może być wybijane z nogi czyli push press. A tak w ogóle to raczej skupiłbym się na trenowaniu grupy raz w tygodniu aniżeli FBW + rower.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
Witam, ćwiczę bez przerwy od 2 miesięcy. Jaki polecacie mi FBW ? Mam 16lat 94kg i 193cm wagi. Coś pod siłę myslę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Czemu nie FBW? Myślałem, że jako osoba z niewielkim stażem i słabymi wynikami siłowymi lepiej robić FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
No włąsnie chce FBW, ale jaki ? Robiłem Starting Strenght 3 tyg, ale odradzili mi go i nie wiem co teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
Imp - trening obwodowy czy też klasyczny FBW - bez większej różnicy, skup się natomiast na położeniu akcentu na prawidłowe wzorce, jeśli chodzi o technikę, nie łap złych nawyków. To jest najważniejsze + zaczynaj się zdrowo i świadomie odżywiać. To na początek wystarczy

Killaz06 - niekoniecznie, skoro rowerem przejeżdżasz xx kg, wypłukujesz glikogen dość mocno. Zawsze będziesz płaski, poza tym FBW to trening na początku przygody LUB stworzony dla siłaczy (ale wtedy takie fbw trwa 3,5-4h). Dla celów sylwetkowych zdecydowanie odpada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Zaraz, chwila, bo się chyba kolego pośpieszyłeś. Kolejka jest w tym temacie, pozwól, że skończę polemikę z Antkiem, wtedy Ty się dowiesz o niezbadanych tajnikach kulturystyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
Dietę mam. IF stosuję, wszystko wyregulowałem w diecie podemnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Właściwie to ja chcę być płaski. Dobić do ok. 75 kg, ale przy jak najmniejszym odsetku tłuszczu. Mógłbyś doradzić o jakim planie treningowym poczytać?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium