SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 218666

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13346
Mam lekki problem ze skórą, a mianowicie jest popękaną, obstawiam, że to przez ciężary które nosiłem. Jakieś porady?

"Nic po nim nie widać" twoja motywacja!
"W życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki" WK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Prezmo
Jest sens robienia treningu na siłe/mase trenując FBW 2 razy w tygodniu?


Na zasadzie lepszy rydz, niż nic, ale jeśli ma być to celowe działanie, to odradzałbym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Lepardou
Mam lekki problem ze skórą, a mianowicie jest popękaną, obstawiam, że to przez ciężary które nosiłem. Jakieś porady?


Kojarzę nick i pytania "na poziomie". Co ma piernik do wiatraka i gdzie nosiłeś te ciężary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2252
Witam mam pytanie zupełnie poważne. Co do cwiczenia a masturbacji. Mam diete, cwicze 3 razy w tyg, a masturbuję się ok 2/3 malo kiedy 4 w tyg. Czy moze to powodowac brak wzrostu w mięśniach??? Czytalem pare postów co do tego ale wszędzie inaczej piszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Odstaw i przekonaj się czy jest jakaś różnica.

Ewentualnie nie wiem

znajdź sobie dziewczynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Celtic
Witam mam pytanie zupełnie poważne. Co do cwiczenia a masturbacji. Mam diete, cwicze 3 razy w tyg, a masturbuję się ok 2/3 malo kiedy 4 w tyg. Czy moze to powodowac brak wzrostu w mięśniach??? Czytalem pare postów co do tego ale wszędzie inaczej piszą.


Nie, ale zaropieją Ci oczy i urosną włosy między palcami. Dbaj o własne zdrowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56331
Ja mam pytanie o Martwy ciąg. Widziałem ostatnio, że kolega robił martwy z 5-10cm podstawek ( sztanga na podstawkach on na podłodze) i tak się zastanawiałem czy nie byłaby to lepsza opcja dla mnie, ponieważ jestem wysoki i martwy przy większych ciężarach zawsze wstaję z wysokich bioder choćbym nie wiem jak starał się korygować, a w takiej pozycji łatwo złapać kota. Gdybym robił z podstawek to te biodra nie musiały by być tak nisko jak przy klasyku więc pozycja korzystniejszy, ruch delikatnie krótszy więc ciężary większe. Co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, ja podobnie z pytaniem o martwy ciąg. Mam problem z utrzymaniem prostych pleców, spytałem w swoim dzienniku, ale tutaj zagląda więcej osób.
Mam dość słabą górę, czego byłem świadomy. Czy dobrym pomysłem będzie robienie tego ćwiczenia na niedużych ciężarach 60-70 kg, gdzie łatwiej mi utrzymać kontrolę i skupiać się przede wszystkim na poprawnej technice?
Czy koniecznie sztanga w fazie "powrotnej" przed kolejnym powtórzeniem musi dotknąć podłoża? (dzisiaj obserwowałem dwie osoby ze sporym stażem i kończyły ok. 10-15 cm nad ziemią, nie był to MC na prostych nogach bo je uginali).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Rolkoks- możesz spróbować, ale jak technika leży, to jej podstawkami nie poprawisz.
Prozac- oczywiście, że lepiej się cofnąć czasem z ciężarem i progresować, niż żyłować rekordy. W MC odkładasz sztangę na ziemię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56331
Technika jest już ok, sam kiedyś poprawiałeś w temacie doradców, po prostu przy większych ciężarach choćbym nie wiem jak próbował to i tak najpierw w góre lecą nogi i wstaje z wysokich bioder, próbowanie trzymania ich nisko kończy się mocnym ograniczeniem ciężaru. Dzięki za pomoc.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium