SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 218802

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No, tak, zapomniałem, że masz 1 zestaw i to oznaczałoby dodawanie 3 x w tygodniu. Albo dodawaj 1-2 kg co trening, albo 5 kg co tydzień w zależności od tego jakie masz obciążenia. Oczywiście dokładać co trening bez problemu możesz w przysiadzie, ale na uginaniu ze sztangą czy military pressie dodajesz dużo wolniej. (na mp nie tak wolno jak na uginaniu- sam do tego dojdziesz).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Pandarek, dzięki. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Przezorny zawsze ubezpieczony ;)
Jeśli obejmę następujący schemat: na przykładzie przysiadu 3 serie właściwe x 10 powtórzeń z 40 kg nakładu. Jak będzie wyglądała rozgrzewka? Jedna? Dwie serie? Czy może więcej? I jakiego użyć %? Wyczytałem, że dla niskowytrenowanych nie trzeba robić kto wie jakiej liczby rozgrzewających serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
1-2 w zupełności starczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6487
Witam. Obecnie jestem na masie i ćwiczę push/pull/legs 3x/tydz. Mój problem dotyczy nieproporcjonalnych ud do reszty sylwetki. Są umięśnione jednak również genetycznie odkłada mi się tam tłuszcz. Co powinienem zrobić aby zniwelować ten problem, gdyż powoli zaczyna brakować mi spodni ;p? Może odrzucić jedno z 4 ćwiczeń na nogi lub nie robić na nogach dużej progresji z ciężarem? dzieki za odp Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Schudnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co sądzicie o treningu GTG(tzw. smarowanie gwintów) 2 ćwiczenia, mało powtórzeń, wiele serii. Czy to faktycznie rozbudowywuje siłę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6487
Precyzuje że moja obecna waga to 76kg /185 cm jestem dosyć szczupły i z żadną inna częścią ciała nie mam takiego problemu jak z udami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
marcin10gb
Precyzuje że moja obecna waga to 76kg /185 cm jestem dosyć szczupły i z żadną inna częścią ciała nie mam takiego problemu jak z udami.



Waga nie jest wyznacznikiem niczego, na udzie nadal możesz mieć 5-7 cm w obwodzie tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
MCtoshkin
co sądzicie o treningu GTG(tzw. smarowanie gwintów) 2 ćwiczenia, mało powtórzeń, wiele serii. Czy to faktycznie rozbudowywuje siłę?


To nie jest to samo. Możesz zastosować w ramach odskoczni i spróbować jak Ci to wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777980
Powiadomki

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium