SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216747

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Danielloo1
Cwicze ponad 2 miesiące mam 186cm wzrostu wżyłem 93kg spadłem do 85 na diecie wysoko białkowej ćwicze 4 razy w tygodniu na rzeźbę ale wciąż mam duże pokłady tłuszczu co mam zmienić


dalej redukuj przecież ładnie tracisz wagę to po co kombinować, jeśli dieta jest odpowiednia tzn bez jakichś głodówek to spadek wagi masz bardzo dobry

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
dzięki za odp na poprzednie pytanie :) mam jeszcze jedno, jak powinna wyglądać prawidłowa rozgrzewka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
najpierw rozgrzewka aerobowa, później rozgrzanie poszczególnych stawów, serie rozgrzewające przed treningiem właściwym

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
a tak troche bardziej dokładniej mógłbyś opisać? chodzi mi właśnie o rozgrzewanie poszczególnych stawów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
ale to jest post na cały artykuł a nie na pojedyncze pytania, poszukaj w moich artach bo kiedyś taki napisałem o rozgrzewce

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
ok poszukam i jeszcze chce się upewnic czy to prawda że wszelkie wymachy rąk i kolan są złe dla stawów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
znajdziesz odpowiedź w arcie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Usunięty przez ronie220 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2331
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
To temat stworzony dla pojedynczych pytań.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4485
ok dzięki zero głodówek aż czasami nie idzie prejeść tego;)pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium