SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216684

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1427
Witam.
Czy wszystko dobrze rozumiem, interwały powinny trwac do 20 min.
Myślalem nad czyms takich :

Szybko Wolno
30 sekund 2 minuty
30 sekund 1 minuta
20 sekund 1 minuta
30 sekund 30 sekund
10 sekund 20 sekund

i tak 3x

Mam do Was pytanie, czy powyzej te interwały trzymaja sie kupy ?
Czy przed interwałami powiniem robic jakas rozgrzewke np 10min wolny bieg + wymachy, przysiady itp ?

Zmieniony przez - żyjący na pustkowiu w dniu 2013-10-08 15:51:40

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
5 minut trucht - interwały na początek 15/45 - 5 minut na koniec trucht na przykład

mozna kombinowac :)

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1427
dzieki wielkie tylko 15/45 biegac tak do około 20 min

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 289
witam, mam 19 lat, jesli chodzi o silownie to jestem zupełnie poczatkujacy, wczesniej plywanie, rower, bieganie, kondycja jest. Plan treningowy mam taki:
-wyciskanie leżąc 5 serii po 10 powt.
-przenoszenie sztangielki w poprzek ławki 5 serii po 10 powt.
-martwy ciąg 5 serii po 10 powt.
I tutaj mam pytanie czy jest sens dokładać podiciąganie na drążku nachwytem szerokim, jesli maksymalnie jestem w stanie podciagnac sie 9 razy? Jesli tak to w jakim ukladzie? Dużo serii i malo powtorzen czy na odwrot?

Zmieniony przez - mieszko94 w dniu 2013-10-08 16:28:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1427
podciaganie jest bardzo waznym cwiczeniem, powinno sie znajdowac w planie.
mieszko94 widziałes kiedys plan w którym nie ma podciagania ? :)


tyle jesli chodiz o SAMO podciaganie,
jesli chodzi o trening to sie nie wypowiem bo nie mam pojecia, ankieta, daj trening do sprawdzenia chłopaki powinny w tedy go ogarnąć.


Zmieniony przez - żyjący na pustkowiu w dniu 2013-10-08 17:30:00

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1231
Witam, mam pytanie organizacyjne, zaczalem prace na budowie od przyszlego tygodnia zaczynam treningi krav magi (pn, czw), teraz jak polaczyc to z silownia? Jakie dni i jak podzielic trening? Wt-klatka, triceps, sr-plecy, biceps, pt-barki, sb- nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
a w jakie dni masz sw

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1231
treningi krav magi w poniedzialek, czwartek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3759
Czy do planu FBW 5x5 traktora, co 2 dni, gdzie robię brzuch 12x3 z 5kg na karku, wystarczy na do budowania brzucha czy może jakoś bardziej go katować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2255
"wyciskanie wąskim chwytem z flarowaniem łokci" jak wyglada to cwiczenie?

to jest to?




po prostu nie wiem co to jest to flarowanie łokciami i nigdzie nie moge tego znalezc



Zmieniony przez - ekosystem w dniu 2013-10-09 10:30:24
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium