SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217902

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2961
rion10 - ale ja nie pytam czy to ma sens, tylko jak ulozyc reszte partii w momencie jak robie bic+tric na osobnej sesji treningowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
nogi same, barki z klatą, plecy z brzuchem, do tych tricepsów/bicepsów dorzuć na koniec coś na przedramiona. jesli trenujesz w 4 dni, bo jak w 5 to barki z przedramionami, klata samotna, plecy brzuch, nogi same. Takie rozw mi przyszły do głowy.
...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 181 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2961
sawanodo- dzieki za sugestie, tylko po zrobieniu klaty juz przedni akton barkow mi wysiada moze zla technika ale lopatki spinam, ciezar kontrolowany, moze ze dlugie lapy mam nie wiem...bede kombinowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
barki z plecami próbuj :D a brzuch z klatą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Czy mogę zmieniac sobie czasami ćwiczenia w planie bo nie zawsze mam dostęp do potrzebnego sprzetu aby wykonać dane ćwiczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 181 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8650
Tak, ważne jednak jest, żeby były to ćwiczenia działające podobnie na organizm (o ile plan jest dobrze rozpisany). Np. bez sensu wydaje się być zastępowanie wyciskanie sztangi leżąc ściąganiem linek na bramie, jednak już wycisk hantlami ma sens.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
sawanodo
barki z plecami próbuj :D a brzuch z klatą


masz jakiś konkretny klucz w łączeniu partii czy tak sobie skaczesz?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Czy mogę zmieniac sobie czasami ćwiczenia w planie bo nie zawsze mam dostęp do potrzebnego sprzetu aby wykonać dane ćwiczenie?

nie powinno się tak skakać z ćwiczeń na ćwiczenia, oczywiście raz na rok spoko ale znając życie zostawiasz sobie otwartą drogę żeby zmieniać ćwiczenia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
powerdolar
rion10 - ale ja nie pytam czy to ma sens, tylko jak ulozyc reszte partii w momencie jak robie bic+tric na osobnej sesji treningowej?


4 dni to za mało żeby dawać jeden dzień osobny dla ramion bo zawsze na połączeniu ucierpią inne partie a skoro jesteś w dziale dla początkujących to na priorytety na ramiona za wcześnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium