SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 218707

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
igor prosty plan fbw i jedziesz... muskulatura powinna ulec poprawie... https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html 

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
gwiazda17
igor prosty plan fbw i jedziesz... muskulatura powinna ulec poprawie... https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html

Tylko że ja właśnie ćwiczyłem i fbw i split i siłowy trening ale było to dla mnie chyba zbyt duże obciażenie bo trenowałem tak 3 razy boks i 3 razy siłownia pierwszy tydzien jakos polecial ale juz drugi to sie przetrenowałem nie dałem rady nic robic na boksie ani nie mialem checi na silke.Nie wiem jak dobrac ciezary wiem tylko ze mam wykonywac do boksu cwiczenia złozone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
problem może lezy w diecie i regeneracji że nie miałeś siły tego połączyć...

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Może też chodzi o to ze jestem młody i organizm ma za duzy wysiłek.To jakie ciezary dobierać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
ciężko określić jakim % ciężaru maksymalnego maasz operowac, ale w danym ćwiczeniu żebyś był w stanie zrobic poprawnie te 10-12 powtórzeń będzie optymalnie... zgadza sie młody jesteś i też inaczej reagujesz na zmęczenie... sadze że etap 2 z tego linku co dostałeś będzie wystarczający ewentualnie dodal bym drązek...

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
hej
jeżeli robi się cw. na plecy to powinno je się połączyć z bicepsem czy z tricepsem?
Jak się robi ćw. na plecy to pracuje też biceps, a niektórzy mówią na tym forum zeby nie łączyć bo jest biceps zmęczony po plecach, a niektórzy mówią że tak powinno być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
gwiazda17
ciężko określić jakim % ciężaru maksymalnego maasz operowac, ale w danym ćwiczeniu żebyś był w stanie zrobic poprawnie te 10-12 powtórzeń będzie optymalnie... zgadza sie młody jesteś i też inaczej reagujesz na zmęczenie... sadze że etap 2 z tego linku co dostałeś będzie wystarczający ewentualnie dodal bym drązek...

No ok a powiedzmy że gryf np wazy 9kg i dam 10-20kg obciazenia starczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Chciałbym oprzec trening o takie partie jak biceps i klatka piersiowa ile razy w tygodniu wykonywać taki trening aby uniknąć przetrenowania 2 razy wystarczy?

Zmieniony przez - ~Igor w dniu 2013-08-27 14:46:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
wszystko w tym linku tylko trzeba czytać jaką objętością treningową cwićzyć ile pow itd... nie wiem czy 20 kg wystarczy ty to musisz wiedzieć jak sie czujesz z danym ciężarem... bierz etap 2 te 3 ćwiczenia i ewne. drazek rozwiną Twoje ciało... w tym wieku i na tym etapie treningu nie ma sensu skupiać sie na bicepsie, barkach itd... cwiczymy całe ciało

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
arko to kwestia upodobania... jedni łączą z bicepsem bo już jest zmęczony i nie dużo mu trzeba żeby go dokończyć inni dodaja do innej partii, a jeszcze inni robią plecy same

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium