SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 218776

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ja yebę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
ha ha ha ha

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
JohnyJohn roz******liles system ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Powiedzcie mi, jestem troche zalany, mam w sobite od 20 do 25% tluszczyku :(( i zamierzam biegac na biezni. Czy mam robic plan jaki zamierzam czyli na mase czy walnac jakis plan z powtorzeniami 12-15 zeby to troche spalic,podrzezbic?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
EJ, weźcie gdzieś to zapiszcie, to będzie hit!! ha ha ha :D

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Co moge zrobic, gdy podczas wyciskania na płaskiej rece mi sie rozchodza na gryfie bo jest slizgi? Ten gryf ma 180 cm i grubos z 25-27mm i dlatego jak juz mam ciezko to mi sie rece rozchodza... Mialem nawet zalozone rekawice i ten sznurek owijany i nic nie dalo. Macie na to jakis sposob?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Cześć. Jestem wychudzonym i wręcz niedożywionym 20parolatkiem. Od przyszłego tygodnia rozpoczynam trening z dietą. Co do pierwszej rzeczy czyli treningu nie jestem wszystkiego pewien. Kilka lat temu ćwiczyłem na siłowni przez 7-8 miesięcy badziewnym splitem, ale jakąś świadomość o technice danych ćwiczeń mam. Chciałbym zacząć od etapu trzeciego z tematu podwieszonego.

ronie220
1.Przysiad
2.Wyciskanie
3.Martwy ciąg
4.Military press
5.Wyciskanie wąskim chwytem z flarowaniem łokci
6.Uginanie ze sztangą

Wszędzie po 4 serie.
Możemy również zejść z zakresem powtórzeń do 10/12.Dzięki temu siła będzie wzrastała cały czas.


Przy przysiadzie wynoszącym na rekord maksymalny 55 kilo nie ma chyba co bawić się w "piramidkę" w serii? Musiałbym chyba siadać z 10 kilowym gryfem. Robić trening stałym ciężarem? Wydaje mi się to dobrym pomysłem. Przykładowo 3 serie x 10 powtórzeń i jedna seria rozgrzewkowa poprzedzająca z 50-60% ciężaru docelowego? Dobrze to sobie obmyśliłem?

Pytanie drugie. Czy trening dwie godziny po posiłku, które jest śniadaniem to dobra opcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
1. Możesz robić piramidkę, ale zaczynasz od powiedzmy 40, a nie 10 kg. Przy tych obciążeniach nie będzie dużej różnicy między taką piramidką a 4 seriach na 50 kg. Skup się, żeby co trening dokładać kg, bo to jest priorytetem.
2. Tak, może być. Śniadanie może być nawet sute, skoro masz 2 godziny odstępu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Dokładać co trening? Na forum dużo czytałem i nawet moderatorzy polecają zwiększać systematycznie co tydzień.
Już sam nie wiem. Co głowa to opinia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium