SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217502

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
robert1996
Siemano,
1. co robię źle - przy wyciskaniu sztangi i robieniu rozpiętek - w ogóle nie czuję klatki za to strasznie bolą mnie ręce. ( klatkę robię w inny dzień niż biceps/triceps )
2. Czy żeby spalać powoli tłuszcz naprawdę muszę jechać taką niską intensywnością ? Bieżnia pokazuje mi 130 HR a żeby takie mieć musiałbym ... iść - a chciałbym biegać wtedy skacze mi do 180HR i bieżnia uparcie twierdzi, że już nie spalam tłuszczu. Z góry dzięki za odpowiedź:)



1. Nie mam pojęcia, możesz w wielu miejscach popełniać błędy.
2. Nie, nie musisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
stevemaster
"California press" i "Wyciskanie wąsko z flarowaniem łokci na boki" czym różnią się oba ćwiczenia?


Jedno jest na triceps, drugie na klatkę piersiową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 108
Pandarek
stevemaster
"California press" i "Wyciskanie wąsko z flarowaniem łokci na boki" czym różnią się oba ćwiczenia?


Jedno jest na triceps, drugie na klatkę piersiową.


dzięki

http://www.abcbodybuilding.com/exercise3/californiapress.htm - tak wykonywać CP?

http://www.K**.pl/wyciskanie-sztangi-na-lawce-w-waskim-uchwycie-34460.html/ - tak wykonywać WW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Cp- tak
Wyciskanie z flarowaniem- nie. Na dole łokcie mają się rozchodzić na boki, nie prowadzisz ich cały czas wąsko przy ciele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 108
Pandarek
Cp- tak
Wyciskanie z flarowaniem- nie. Na dole łokcie mają się rozchodzić na boki, nie prowadzisz ich cały czas wąsko przy ciele.


Dzięki, w końcu wiem czym jest to "flarowanie" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Jak ruszyć górną część klatki piersiowej (pod obojczykiem)? Wykonuję WL na płaskiej, wyciskanie hantli na skosie gilotyna + rozpiętki na skosie w superserii i pompki na poręczach, ale za każdym razem czuję jedynie dolne, środkowe i boczne aktony mięśni klatki piersiowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Witam.Czy da się ćwiczyć tak aby widac było że mam mase miesniową a przy tym mało wazyć?Trenuje sporty walki konkretnie boks i są kategorie wagowe wiec nie moge sobie zbytnio pozwolić na duży rozrost masy miesniawej.Czytałem któryś artykuł i tam było napisane że da sie wystarczy poptarzec tam na ktoregos zawodnika mma chyba nie pamietam o kogo chodziło.Aktualnie waże 60 kg klate już troche poprawiłem ale chciałbym jeszcze no i biceps żeby poszedł nogi sa w miare ok pozatym dostaja niezly trening na boksie codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
da sie na pewno... tylko nie licz też na nie wiadomo jakie przyrosty...

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Właśnie nie jestem kulturystą i nie chce mieć strasnzie duzej klatki chodzi mi o to zebym miał co pokazac np bez koszulki na plaży itp.Wiec jak sie do takiego czegos zabrać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Killaz006
Jak ruszyć górną część klatki piersiowej (pod obojczykiem)? Wykonuję WL na płaskiej, wyciskanie hantli na skosie gilotyna + rozpiętki na skosie w superserii i pompki na poręczach, ale za każdym razem czuję jedynie dolne, środkowe i boczne aktony mięśni klatki piersiowej.


Połowa ćwiczeń z tego zestawu nie jest ćwiczeniem na górny akton. Podejrzewam, że technika leży.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium