SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 218823

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 966 Wiek 109 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39751
Co jakiś czas czyli ile najlepiej? Dwa, trzy miesiące?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777997
zależy od zaawansowania ale 8 tygodni to dobry okres na mikrocykl

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 696
Witam, mam pytanie dotyczące bicia rekordu. Mianowicie skonczylem "trening dla niemieckich ciezarowcow" aby zwiekszyc sile na plaskiej i teraz mam pytanie jezeli juz skonczylem ten trening i przez miesiac cwiczylem tylko i wylaczcie klatke co 5 dni to (dzis piatek koneic treningu) w poniedzialek zrobic triceps i plecy a w sobote wyciskac rec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Jeśli już chcesz mierzyć maksa(co jest absurdem w przypadku początkujących),może tak być.

Chociaż miesiąc to krótki okres czasu.
Budowanie siły jest czasochłonne i potrzeba cierpliwości.Nierzadko-trenując zgodnie z założeniami planu-po miesiącu to dopiero dochodzimy do swoich starych ciężarów roboczych.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 696
Ja wiem. Tylko nie chce brac jakichs kosmicznych ciezarow bo dopiero zaczynam dyscypline wyciskania na plaskiej lecz sprawdzic co mi dal ten trening dla ciezarowcow i o ile zwiekszylem sw maxa, a pozniej to juz normalnie na spokojnie trening dieta na sile, mase krok po kroczku postepy : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
A nie możesz tego ocenić po sile setowej? Na pewno pamiętasz swoje stare ciężary dla danego zakresu powtórzeń.Porównaj je z obecnymi i masz "czysty" przyrost siły,jak na dłoni.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 696
No w sumie fakt tez tak mozna bo zauwazylem ze tymi ciezarami z ktorymi mialem wczesniej problemy teraz rzucam jak szmatą. A ten wynik na plaskiej (licze na 100kg) jest tylko i wylacznie dla satysfakcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 357
Witajcie, ćwicząc na mase ile robić serii i ćwiczeń na 1 partie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1172
mam pytanie mam przeziębienie, jestem w trakcie 2 tygodnia cyklu kreatyny i białka, myślę że powinno mi przejść do poniedziałku, brać kreatyne wraz z lekami na przeziębienie typu gripeks ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 696
Mozesz brac chyba ze masz grype zoladkowa jak nie to bierz smialo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium