SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 218542

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
kierus
Mając do dyspozycji tylko hantle i gryf prosty jak mógłbym jeszcze zaatakować barki? Robiłem juz military press, unoszenia na boki siedząc i stojąc, unoszenia w opadzie siedząc i stojąc, podciąganie sztangi w opadzie i high pull. Teraz trening barków chciałbym zacząć od arnoldków, ale nie mam pomysłu co dalej? Btw. przy arnoldkach jak łokcie prowadzić? od razu w górę czy na boki?


ale żeby zrobić porządnie barki nic więcej nie trzeba

samych unoszeń masz co najmniej kilka rodzajów, co do wycisków masz wyciskanie sztangą statyczne, masz push press, masz drop press plus wszystkie sztangielkowe + ćwiczenia, które można zaadoptować ale nie na Twoim poziomie zaawansowania.

W arnoldkach łokcie migruje sprzed ciała w bok , pooglądaj sobie filmy na yt

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19105
Dzieki za odp. Poszukam gdzies tych rodzajow unoszen. Co do arnoldkow to ogladalem filmiki i dlatego zapytalem, bo na jednych byl ruch pionowo w gore, a na drugich na bok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
unoszenia wszelakie przodem , bokiem , lean away, incline , klatką oparty o ławkę, różne większe ilości powtórzeń, serie łączone , drop sety . Dobry trening barków 25 minut i rąk nie możesz unieść do góry nic więcej nie trzeba

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Jak to jest z tymi aerobami. Będąc na masie kiedy je najlepiej wykonywac? Po treningu? Na czczo? W dni treningowe czy nietreningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Szczerze? Obojętne.

Mogą być po treningu,mogą być z rana w dni wolne.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
tylko po co robić aero na masie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Boję się zalania. Poza tym Antoś gdzieś pisał, że się mitochondria powiększają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
jak się boisz zalania to znaczy, że masz diete źle ułożoną . Jak byś napisał, że chcesz utrzymać kondycję to jeszcze aero ujdą poza tym zbędne

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6458
Witam. Z racji że mogę sobie pozwolić tylko 2 razy na siłownię w tygodniu(wtorek lub środa + sobota) postanowiłem jakoś to skleić w kupe: (wtorek lub środa) klatka + plecy (sobota) bic +tric w superseriach + nogi + barki. Wiem że nie powinno się tak łączyć dużych parti w jeden dzień ale nie mam innego wyjścia. A może jakieś inne połączenie ? Albo Fbw ? Zależy mi na tym żeby przybrać z 2-3kg i trochę powiększyć masę mięsniową. Wzrost 185 waga 75kg staż na siłowni 2 lata( ale to było 2 lata temu lecz przez cały czas otrzymuje aktywność fizyczną MMA, bieganie, sporty drużynowe itp)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium