SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 218729

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
dwa ćwiczenia bez przerw liczysz jako 1 serię łączoną po tym robisz przerwę i robisz kolejne serie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1856
Czy ktoś kiedykolwiek mierzył sobie tętno podczas tabaty? Robię ją od ok. miesiąca, zaczynałem 1x w tygodniu , teraz liczba urosła do dwóch treningów na tydzień. Trening w domu - jako odskocznia od siłowni. Ćwiczenie : burpees. Po 4 minutach jestem zniszczony, wątpię żebym dał radę pociągnąć następne 20s, jednak moje tętno na koniec to 78% HR . W dodatku nie mam problemów z wypiciem białka i zjedzeniem posiłku potreningowego zaraz po tabacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3760
Czy miałby ktoś z forum udostępnić filmik z ćwiczeniem modlitewnik hakowy,bo w necie nic nie znalazłem?Chciałbym wiedzieć czy dobrze wykonuję je podczas treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Panowie, jak pogodzic bieganie z treningiem nog przy FBW? Biegam praktycznie co drugi dzien, 7-9km, czasami interwaly. Dzisiaj powrocilem na silownie po dlugiej przerwie i po przysiadach mam calkiem obolale nogi. Olac to (w koncu nogi sie przyzwyczaja) czy moze biegac w dni nietreningowe? Chociaz jezeli biegalbym w dni nietreningowe to nie bedzie przerwy na regeneracje.

Zmieniony przez - Kubeek w dniu 2013-07-23 18:52:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1103
mam takie male pytanie trening na worku to interwaly czy areoby bardziej i jak to liczyc oczywiscie nie ide sobie powalic tak bo mi sie nudzi tylko poprostu nie potrafie tego zdefiniowac do redukcji dziekuje z gory za odpowiedz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
http://storage.sfd.pl/1/images2005/20050329190700.gif

Na ile jest to zgodne z prawdą? Istnieje w ogóle coś takiego jak X powt. na masę, Y na siłę i Z na wytrzymałość? Ostatnio na SFD ktoś śmiał się z tej ludowej przypowiastki, że to mit wyssany z cycka matki. Jak z tym jest naprawdę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1627
Cy jak ćwiczę FBW i np. w pon po siłowni mam ból mięśni we wt i sr ( już w środę lekki ból ) jest sens ćwiczyć w sr ? czy lepiej poczekać do piątku... ? przeważnie mam bóle tylko jeden dzień po siłowni, ale czasami dwa jak napisałem ;d dzięki za pomoc : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Chudyyy
Czy ktoś kiedykolwiek mierzył sobie tętno podczas tabaty? Robię ją od ok. miesiąca, zaczynałem 1x w tygodniu , teraz liczba urosła do dwóch treningów na tydzień. Trening w domu - jako odskocznia od siłowni. Ćwiczenie : burpees. Po 4 minutach jestem zniszczony, wątpię żebym dał radę pociągnąć następne 20s, jednak moje tętno na koniec to 78% HR . W dodatku nie mam problemów z wypiciem białka i zjedzeniem posiłku potreningowego zaraz po tabacie.


Masz być zajechany.

Tyle.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
hubi84
Czy miałby ktoś z forum udostępnić filmik z ćwiczeniem modlitewnik hakowy,bo w necie nic nie znalazłem?Chciałbym wiedzieć czy dobrze wykonuję je podczas treningu.


Klasyczne uginanie znasz? Znasz.

To tutaj trzymasz sztangę małpim podchwytem(kciuk pod sztangą) i zginasz nadgarstki w stronę ziemi.Teraz robisz uginanie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Kubeek
Panowie, jak pogodzic bieganie z treningiem nog przy FBW? Biegam praktycznie co drugi dzien, 7-9km, czasami interwaly. Dzisiaj powrocilem na silownie po dlugiej przerwie i po przysiadach mam calkiem obolale nogi. Olac to (w koncu nogi sie przyzwyczaja) czy moze biegac w dni nietreningowe? Chociaz jezeli biegalbym w dni nietreningowe to nie bedzie przerwy na regeneracje.

Zmieniony przez - Kubeek w dniu 2013-07-23 18:52:19



Lepiej w dni treningowe.

Choć jaki cel ?

Redukcja? Kondycja?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium