SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217500

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
no tak, ale możesz być płaski i nieforemny, niekształtny (efekt FBW) vs możesz być płaski, ale foremny, estetyczny i kształtny - którą opcję wybierasz ? zdecydowanie split, gdzie wachlarz ćwiczeń jest większy, muskulaturę wszyscy mamy trójwymiarową, więc należy mięśnie atakować pod różnymi kątami i płaszczyznami i nie wolno o tym zapominać.

Imp- myślę, że IF nie pozwoli Ci dokładnie wsłuchiwać się w ciało, gdy nagle po xx godzinach postu nakładasz dużo jedzenia, nie jesteś w stanie kontrolować zachowania organizmu na dany produkt spożywczy, to spory błąd na początku przygody. Myślę, że nie tędy droga, jeśli zależy Ci na budowaniu masy mięśniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
Jest taka sytuacja, że redukuję tkankę tłuszczową, ale nie pisałem tego bo zaraz bym dostał plan treningowy pod redukcję, a nie siłe. Robię 2x w tygodniu aeroby. Proszę o plan treningowy pod siłę/FBW. Tkanka tłuszczowa ładnie mi schodzi, a z racji tego, że ejstem początkujący to progres siłowy mi narazie idzie nawet na ujemnym kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Okej, dzięki antek za kompleksowe i wyczerpujące odpowiedzi, karma we wszechświecie wróci do Ciebie ze zdwojonym impetem, 80 cm w bicu będziesz miał jak nic. :D

Czyli najzwyczajniejszy split? Ale na wolnych ciężarach? Maszyny na razie sobie darować? Jakieś wskazówki jeszcze się znajdą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Imp - jak to plan pod redukcję? nie ma takich kolego
2x w tyg cardio na redu to trochę mało, szczerze bardzo mało. Skup się na ćwiczeniach wielostawowych w zakresie pow 5-8 i to wystarczy naprawdę.

Killaz - zdecydowanie na wolnych ciężarach, bo tego najbardziej potrzebujesz. Możesz uzupełnić maszynami, jeśli poczujesz taką potrzebę wejścia pod innym kątem na mięsień docelowy różnicę napewno poczujesz, gwarantuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
Ale nie mogę sam znaleść, tym bardziej go skontruować. Mógłbyś mi pomóc i dac jakiś przykładowy FBW ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Ech, tylko, szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia jak się za split zabrać, bo nigdy go nie robiłem. Oczywiście nie proszę o rozpisywanie go, tylko jakiego mam szukać? W końcu splitów też jest od groma i ciężko się połapać co robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
Albo jaki polecasz dla mnie, no nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
wszystko jest na forum naprawdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
Stronka dla poczatkujących nie widze, tam żadnej dobrej alternatywy, tam gdzie są te etapy, jaki trening mógłbym wykonywac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium