SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 218675

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
dałbym tak jak napisales POn klata Sroda plecy piatek nogi barki i wekend wolny

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
zdecydowanie po nogach bądź plecach to najcięższe treningi

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
czesc :)
krotkie pytanie, mam nieproporcjonalnie duże łydki do reszty ciała przy niskim BF. Nie chcę żeby rosły. Dodam, że nigdy ich nie trenowałem siłowo (kilka lat gry w siatkówkę na hali i plaży przyczyniło się do ich wzrostu). Chcę poprawić kształt mięśni łydki a nie ich obwód. Jak je trenować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
Peos
czesc :)
krotkie pytanie, mam nieproporcjonalnie duże łydki do reszty ciała przy niskim BF. Nie chcę żeby rosły. Dodam, że nigdy ich nie trenowałem siłowo (kilka lat gry w siatkówkę na hali i plaży przyczyniło się do ich wzrostu). Chcę poprawić kształt mięśni łydki a nie ich obwód. Jak je trenować?

wez sie za uda by zyskały proporcje ;)
a co do masy...duza ilosc powtorzen

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam chciałbym się zapytać jakie ćwiczenie mógłbym wykonywać które jest na biceps ale nie wymaga użycia ścięgna nadgarstkowego (jest nadwyrężone). Tutaj przesyłam wam fotke o jakie ścięgno mi chodzi http://iapteka1.pl/upload/Image/apetytnazdrowie/nadgarstek.png Wcześniej wykonywałem uginanie sztangi stojąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
Peos
czesc :)
krotkie pytanie, mam nieproporcjonalnie duże łydki do reszty ciała przy niskim BF. Nie chcę żeby rosły. Dodam, że nigdy ich nie trenowałem siłowo (kilka lat gry w siatkówkę na hali i plaży przyczyniło się do ich wzrostu). Chcę poprawić kształt mięśni łydki a nie ich obwód. Jak je trenować?


obawiam się, że będzie ciężko aby nie rosły często jest tak, że osoby mają naturalnie ładnie zbudowane łydki i jeśli do tej pory ich nie trenowałeś może być tak, że jakakolwiek forma treningu spowoduje ich jeszcze większy ale musisz sam testować. Oczywistą sprawą jest odpowiedni trening uda by zachować proporcje

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
Wtorek: barki-kaptury
Sroda : pilka nozna
Czwartek : klata - tric
Piatek: plecy - bic

Moze byc takie polaczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
melon210
Witam chciałbym się zapytać jakie ćwiczenie mógłbym wykonywać które jest na biceps ale nie wymaga użycia ścięgna nadgarstkowego (jest nadwyrężone). Tutaj przesyłam wam fotke o jakie ścięgno mi chodzi http://iapteka1.pl/upload/Image/apetytnazdrowie/nadgarstek.png Wcześniej wykonywałem uginanie sztangi stojąc


nie ma ćwiczenia, które by pomijało nadgarstek. Jakiekolwiek ćwiczenie byś nie wykonał masz ciężar w dłoniach i nadgarstek jest w użyciu . Musiłbyś ciężar zamocować na przedramieniu ale to trudne technicznie do wykonania

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
mateuszsz1
Wtorek: barki-kaptury
Sroda : pilka nozna
Czwartek : klata - tric
Piatek: plecy - bic

Moze byc takie polaczenie?


a nogi ?

tylko nie pisz że grasz w piłkę

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2013-12-09 20:05:08

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium