SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217143

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
czyli 50. jest zdecydowanie powyżej 20-tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
chyba sobie jaja robisz, mi nie chodzi o oszukane podciągnięcia z użyciem całego ciała tylko samymi mięśniami grzbietu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
bez sensu pytanie, wiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
wiem
...
Napisał(a)
Usunięty przez ronie220 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2543
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3161
To zalezy od tego czego wiecej potrzebujesz . Wbij sobie na sklep Sfd wpisz- Nitrobolon II i porownaj sklady obu opakowań .

No One Lives Forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Mam pytanie odnosnie martwego ciagu i plecow. Po martwym ciagu czuje ze w dolnej/srodkowej parti plecow 'cos sie dzialo'. Nie jest to bol chociaz jezeli mialbym to tak nazwac to dalbym mu 2/10. Czy to normalne? Po prostu czuje jak bym cos podnosil ;P Pytam bo nie wiem czy mam sie zaczac martwic.

Zmieniony przez - Kubeek w dniu 2013-10-02 01:07:36
...
Napisał(a)
Usunięty przez ronie220 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2543
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
To nie jest dział Odżywki i suplementy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Kubeek
Mam pytanie odnosnie martwego ciagu i plecow. Po martwym ciagu czuje ze w dolnej/srodkowej parti plecow 'cos sie dzialo'. Nie jest to bol chociaz jezeli mialbym to tak nazwac to dalbym mu 2/10. Czy to normalne? Po prostu czuje jak bym cos podnosil ;P Pytam bo nie wiem czy mam sie zaczac martwic.

Zmieniony przez - Kubeek w dniu 2013-10-02 01:07:36


Jeżeli to ból mięśniowy-nie masz się czym martwić.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium