SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216678

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
albo fbw był ciężki albo treningu push jest za słaby lub za lekko poszedłeś z ciężarami, generalnie to nie może być jakoś mega większy wysiłek bo jak by nie patrzeć trening push to połowa ciała

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
W tym rozpisanym push/pull polecaja wykonywac 4 serie, w FBW robilem 5 a na dodatek przysiady + mc badz przysiady + wioslowanie tego samego dnia rozpieprzalo mnie totalnie, kilka razy prawie zemdlalem :D

No nie wiem, w przysiadach i na klatce wykonywalem 8 powtorzen wiec dorzucilem ciezaru, zornierskie i pompki 10 powtorzen, krotkie przerwy 30-45 sek miedzy wszystkimi seriami i na prawde poszlo super gladko gdzie przy FBW prawie rzygalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
4 serie to mało chyba że liczysz same zasadnicze serie wówczas jest ok

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Chodzilo mi o zasadnicze, ponad to w przysiadzie i mc robie 2 serie rozgrzewkowe, w wyciskaniu na plasko/wioslowaniu jedna, w pozostalych cwiczeniach nie robie rozgrzewki.

Co proponujesz? Dac 2 serie rozgrzewkowe przed kazdym cwiczeniem?

Zmieniony przez - Kubeek w dniu 2013-10-28 16:42:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
na razie objętości nie zwiększaj, jakie tempo stosujesz w ćwiczeniach ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Tempo srednie (nie wiem jak to opisac), nie szybko, nie wolno tak jak niektorzy. Staram sie by faza negatywna ruchu byla ciut wolniejsza, w maksymalnym zakresie ruchu zatrzymuje sie na sekunde, dwie. Raczej standardowo.

Zmieniony przez - Kubeek w dniu 2013-10-28 16:54:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Zrób sobie tempo 3010 i jego się trzymaj jak wówczas będzie za lekko to dodaj serie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Dobra dzieki, zaraz wygoogluje jak takie tepo ma wygladac. Wydaje mi sie ze kombinacja przysiadow z mc badz wioslowaniem wysysala ze mna cala moc. Nastepny trening zrobie na 110%. Jeszcze raz dzieki!


edit: zapomnialem dodac, robie push/pull z etapu 5 nie 6, gdzie podczas jednego treningu jest 5 cwiczen nie 7.

Zmieniony przez - Kubeek w dniu 2013-10-28 17:08:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
rion10
Zrób sobie tempo 3010 i jego się trzymaj jak wówczas będzie za lekko to dodaj serie


Mógłbyś wyjaśnić tempo 3010?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
3 sek faza negaywna,
0 sek przerwy
1 sek faza pozytywna ja polecam x czyi dynamicznie jaknajszybciej
0 sek przerwy

Be the best version of You!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium