SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216652

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11864
Witam serdecznie, mam w planie treningowym ćwiczenie Hang Clean Form (Zarzut ze zwisu) ale chciałbym je zamienić na jakieś inne i nie bardzo wiem co powinienem zrobić zamiast niego. Plan wygląda tak:
1.Przysiady ze sztangą
2.Wiosłowanie sztangą podchwytem
3.Wyciskanie sztangi na ławce poziomej
4.Z arzut ze zwisu
5.Uginanie ramion ze sztangą

Z góry dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Śmiem twierdzić że ten zarzut wziął się w tym planie przez przypadek.Ot papier przyjmie wszystko.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
Jt mam zamiar robić aeroby naczczo ,jakieś 30 min na rowerku ,tylko moje pytanie jest kiedy zarzyć BCAA przed czy po aero do śniadania? przed aero mam zamiar wziąść spalacz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Pakerek97
Jt mam zamiar robić aeroby naczczo ,jakieś 30 min na rowerku ,tylko moje pytanie jest kiedy zarzyć BCAA przed czy po aero do śniadania? przed aero mam zamiar wziąść spalacz :D


Przed aerobami bcaa + spalacz( jeśli w ogóle takowy jest Ci potrzebny, jeśli to nie jest czas Twoich ostatnich szlifów redukcji i ze spalaczem nie dojdziesz do tzw kropki nad i po której będziesz mógł zakończyć redukcję) to odpuść sobię narazie tego typu suplementy i skup się na samej diecie i treningach siłowych/aerobowych a na sam koniec dodaj termogenika .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Bcaa po aero w tej sytuacji

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-10-27 08:06:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11864
ronie220
Śmiem twierdzić że ten zarzut wziął się w tym planie przez przypadek.Ot papier przyjmie wszystko.


Co w tej sytuacji byś doradził? Nie robić tego zarzutu i tyle, czy jakieś inne ćwiczenie powinny się pojawić w jego miejscu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1011
Witam, trenuje na przybranie masy miesniowej, treningiem SPLIT.
Moje pytanie brzmi: Robiac trening klatka+ biceps lepiej robic 1 ćwiczenie (wyciskanie hantli 4x 12) i przejsc do cwiczen bicepsu, potem znowu klatka piersiowa inne cwiczenie i przejsc do bicepsu CZY 'katowac' klatke (czyli 4 cwiczenia- plasko, gora, pompki na poreczach, rozpietki) i wtedy przejsc do bicepsu i tez zrobic 4 cwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Raczej druga opcja, chociaż jeżeli planujesz robić tyle samo ćwiczeń na bicepsa, co na klatkę, to radziłbym sięgnąć po gotowce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1011
po gotowce tzn?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
gotowy plan
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Alternatywy dla ćwiczeń

Następny temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

WHEY premium