SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Jak mąż woli.... To niech sobie sam gotuje. Je to co Ty robisz albo wypad :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dokładnie. Kompromis.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
U nas z gotowaniem raczej nie ma problemu, bo ja jestem bezproblemowy
Dlatego nie odmawiam posiłku jaki zrobi moja Żonka, czy gdy Mama zaprosi na obiad rodzinny raz na 2 tyg.
Będę starał się to jakoś wliczać w makro, nie ma takich sytuacji dużo w ciągu tygodnia. Tak poza tym w tygodniu robię większość posiłków sam - dla siebie, ale też często dla Rodzinki, jak np. niedzielny gulasz, który posłużył mi wczoraj + dzisiaj , jako dwa posiłki w pracy:



Do tego wczoraj wszystko na szybko , ale mniej więcej z makro, które wbijalem do fitatu.




Poza tym brak treningu czy aero, sporo pracy.
Dzisiaj powtórka wczorajszego dnia, ale startuję właśnie z rowerkiem w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Jak taki zapierdziel w ciągu dnia, sklep itd to ile kroków machniesz, masz jakis miernik na ręce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Viki
Najlepsza to by była opcja jakby ktoś za mnie policzył, ugotował i przyniósł gotowe

catering
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dzięki Kuba za miłe słowa, a propos wspomnienia mnie wcześniej
Szacun za całą robotę, tak w dzienniku, jak i w realu- bo nie dość, że zapieprzasz, to jeszcze znajdujesz czas na takie dobre wpiski i naprawdę imponujące zdjęcia. Ja przy nowej pracy uczę się na nowo układać sobie dni i wplatać w nie różne czynności, satysfakcja jest, ale roboty w cholerę

Grzesiu, ja ostatnio przeprowadziłem test u nas w Krk na sklepie z krokami. Sklep z zapleczem ma prawie 90m2. 10h, 70 klientów, spora dostawa, więc dokładanie towaru, a także uzupełnianie przy bieżących lukach na półkach, pełne obroty. Wyszło mi prawie 10tys kroków, a zauważyłem, że niektórych nie wlicza, np jak się okręcasz dreptając w miejscu, lub z nogi na nogę i lekko na bok. U Kuby będzie podobnie, ale i tak skala ruchu, choćby rozładowując drobizny z dostawy i co chwila coś dotowarowując na półki jest ogromna.

Teraz dopiero dotnę na lato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607837
Czawaj który sklep w Krk? Może wpadnę na zakupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
SFD na Pawiej, obok galerii Jestem jutro, w piątek i sobotę- wspomnij, że Ty to Ty jak będziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Też prawdopodobnie wpadnę zwiedzić nowe włości Ale mnie może poznasz


Zmieniony przez - georgu w dniu 2021-03-16 11:02:42

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
opalinho
Jak taki zapierdziel w ciągu dnia, sklep itd to ile kroków machniesz, masz jakis miernik na ręce?


Trafiłeś z tym pytaniem
Akurat odkurzyłem Polara M430, którego założyłem wczoraj ale w ciągu dnia to nie wiem ile tam kroków zliczył.
Dzisiaj na ten moment pokazuje mi na przykład 8418 ale było niecałe 30 min cardio na rowerku i pewnie to jakoś zliczyło, w ciągu dnia zależy jakie mam dni. Teraz akurat siedzę 2 dni na nowym sklepie, tutaj ruch to na razie może z 1/4 tego co na głównym sklepie ,ale też była dostawa i trochę ogarniania produktów z krótkimi datami, więc wczoraj było wyjątkowo sporo pracy.
Dzisiaj też nie będę siedział, bo trochę paczek, dokończenie dostawy. Jednak to nic w porównaniu do SFD ŁÓDŹ bo tam trzeba to pomnożyć x 3 lub 4
Tam mamy ogień naprawdę solidny, wczoraj rekord ilości paragonów (blisko 100) co na Sklepik poza galerią jest wynikiem wg mnie mega dobrym, do tego 2 dostawy, tam nie idzie się nudzić przez 9h. Jest co robić i o to chodzi, by się za bardzo w pracy nie nudzić i by głupoty do głowy nie przychodziły

Dokładnie tak jak napisał Czawaj, ja tez nie zwracałem nigdy uwagi na te kroki ,czy to w telefonie, który mi chyba mierzy to sam z siebie, czy z zegarka. Używam go głównie do sprawdzania czasem tętna i jako ciekawostkę, ale jak nie zapomnę to sprawdzę, jak to wygląda, przy takim naprawdę mocno aktywnym dniu kiedyś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium