SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33075 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
No to super nowina . Nie ma to jak w komplecie , w sumie to teraz warto skorzystać i odstawić młodego od cyca jak już była przerwa . Mój pierwszy też był bardzo długo na piersi - bo to samo zdrowie i aż żal było odstawiać . No i darmowe mleko .hehe. teraz przy córce na samo mleko NAN opti schodzi 300 zł miesięcznie :(


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2019-01-29 10:16:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Ile ona pija tego mleka dziennie? Można wyhaczyć często w Biedronce po 36,99zł przy zakupie dwóch opakowań.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
Rodzicielstwo nie jest tanie
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33075 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
domer
Ile ona pija tego mleka dziennie? Można wyhaczyć często w Biedronce po 36,99zł przy zakupie dwóch opakowań.
duzooo . :) Mleko jako mleko ( pitne) plus na tym też żona robi jej kaszki i kleiki ( daje jako bazę i dodatek) a mala ma już 10 miesięcy i ma spust spory:) . U nas najtaniej jak już wyszukamy to Intermarche po 44zl za 2x400g . A tak to średnio trzeba płacić 53 zł . Schodzi moment ale na całe szczęście już wnet zaczniemy wdrażać powoli normalne jedzenie swoje bo słoiczki i deserki to też kosmos :) . Deserek 90g 3-4zl . Obiadek 180 g 4-5 zł . Młodej żywienie dzienne jest droższe niż moje ;);) . Ale co by nie było to na dzieciach się nie oszczędza - niech zdrowo jedzą i rosną .



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2019-01-29 11:06:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Kwestie karmienia piersią zostawiam Żonie Oczywiście ma to dużo plusów, ale nie chcemy na pewno by jako kilkulatek jeszce się domagał , bo będzie potem problem.
Może faktycznie jest to odpowiedni moment, chociaż wstępnie była mowa , ze na około 2 latka. Jednak nikt nie planował wtedy, że będzie jakaś rozłąka, a dziś nawet jak Renia wyjdzie to i tak nie będzie mogła karmić, bo miała zabieg z jakimś znieczuleniem, które musi dla bezpieczeństwa przeczekać - aż zniknie z organizmu, więc prawdopodobnie w komplecie ale druga noc bez karmienia, tak więc kto wie :)

Marian - jak chcesz lajtowego to ten riddick będzie ok, ale tak po całym dniu jak wyj**any, to bym wział na Twoim miejscu bombshella i masz problem z głowy jak coś to pisz, jeszcze mam pare sztuk starej wersji na 1.3 (bo już lata podobno na rynku nowa) odłozone na czarną godzinę.. %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
nasz sport jest jeszcze droższy niż dzieciaczki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Za mną kolejne 2 dni treningowe, wczoraj mocno plecy - tylko 3 ćwiczenia ale spore (jak na obecny okres) obciążenia i ilość serii, a dzisiaj klateczka z tricepsem.
Wczoraj też kontrolnie biceps, ale tylko 3 serie i mały ciężar - było w miarę ok, mam nadzieje,ze niedlugo skończą mi się z nim problemy.

Mały zrzut z miski dzisiaj:
- jajecznica z bekonem
- kasza bulgur + indyk filet + warzywa
- płatki + owoce + wpi
Na noc wleci łosoś




Co do Riddicka, jak ktoś chętny na test to napiszcie do mnie na PW, ogarniemy kwestię wysyłki itd.
Ja oceniam go na 8.5/10 , bardzo fajne pobudzenie, koncentracja na wysokim poziomie, świetna pompa (lepsza niż na bombshellu) , a co więcej nie mam po nim bloku apetytu , wiec geranium faktycznie jest zapewne trochę mniej , ale to mi akurat odpowiada :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dobrze słyszeć, że ogarniasz treningi Przypomniałeś mi, że jajecznicy nie jadłem ze 3 tygodnie, więc czas przypomnieć sobie jak smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2580 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78306
Banan



Co do Riddicka, jak ktoś chętny na test to napiszcie do mnie na PW, ogarniemy kwestię wysyłki itd.
Ja oceniam go na 8.5/10 , bardzo fajne pobudzenie, koncentracja na wysokim poziomie, świetna pompa (lepsza niż na bombshellu) , a co więcej nie mam po nim bloku apetytu , wiec geranium faktycznie jest zapewne trochę mniej , ale to mi akurat odpowiada :)



Panowie czy geranium ogranicza apetyt?!

Kuba śledzę cały czas, ostatnio nieco z ukrycia. I kibicuje cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887197
Jednym ogranicza a drugim nie Zależy jaka dawka. Z tego co pamiętam to Kuba po bombshellu miał problem z jedzeniem ja u siebie tego nie odnotowałem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium