SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887283
Baw się baw! Póki możesz jak od października wlecimy na pełne obroty x-D to dopiero będzie zabawa!
I podziwiam za flaki miałem do nich dwa podejście każde kończyło się tak samo x) czyli wizytą w toalecie na kolanach :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Zaniedbać odwiedziny w dzienniku Banana, a potem wejść i przejrzeć choćby 2str, to jak głodnym otworzyć pełną lodówkę... ale nie móc nic zjeść

Aktywności w cholerę, a przecież jeszcze najbardziej zajmuje Franek, a gdzie administrowanie forum, itp... podziwiam, inspirujesz do działania!

Miłej imprezy i wszystkiego najlepszego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Extra, że Szefuncio się zdrowo chowa i daje spać Staruszkom. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
porównanie Czawaja odnośnie Bloga Banana do lodówki na wypasie, której nie można opędzlować - mistrzostwo świata. podpisuję się rękami i nogami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
lasican1
Baw się baw! Póki możesz jak od października wlecimy na pełne obroty x-D to dopiero będzie zabawa!
I podziwiam za flaki miałem do nich dwa podejście każde kończyło się tak samo x) czyli wizytą w toalecie na kolanach :D


Oby tak było Kolego!
Co do flaków - jak można tego nie lubić? pełnowartościowe mięsko, na masę jak znalazł
Ja uwielbiam, oczywiście najlepsze jak się samemu umie przyrządzić i odpowiednio doprawić (u mnie w rodzinie jeden wujek robi najlepsze jakie jadłem), ale kupnymi tez nie pogardzę. Wiem, że dla wielu już sama nazwa = skreślone danie, pewnie złe nastawienie spowodowało u Ciebie, taki a nie inny efekt

Czawaj
Zaniedbać odwiedziny w dzienniku Banana, a potem wejść i przejrzeć choćby 2str, to jak głodnym otworzyć pełną lodówkę... ale nie móc nic zjeść
Aktywności w cholerę, a przecież jeszcze najbardziej zajmuje Franek, a gdzie administrowanie forum, itp... podziwiam, inspirujesz do działania!
Miłej imprezy i wszystkiego najlepszego!


hahahaa
dzieki za miłe słowa! Trzeba cisnąć, na odpoczynek przyjdzie czas na emeryturze
impreza udana i pojedzone mocno, ale o tym niżej ;)

opalinho
Extra, że Szefuncio się zdrowo chowa i daje spać Staruszkom. :)


nie można zapeszać, ale jak na pierwsze 3,5 m-ca swojego życia to naprawdę nocki przesypia praktycznie zawsze idealnie, jak rozmawiam ze znajomymi co mają małe dzieci i patrzę na swoje i to jak śpi to jestem w szoku, jeden mi mówi, że nie pamięta kiedy przespał nockę, inny że jego mały budzi ich ...co godzinę po 5-10 razy w nocy itd. no to ja już więcej pisać nie będę, niech to co jest trwa w najlepsze

Za chwilę szybkie podsumowanie weekendu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
W sobotę cały dzień skupiony na przygotowaniach do imprezki rodzinnej.

Takie cudo stworzyła moja uzdolniona Żonka
Mówię jej - otwieraj cukiernię! bo robi naprawdę niesamowite ciasta, jak się okazuje i torty, do tego lubi to ...ale z drugiej strony pomyślałem, ze mogłoby się to dla nas skończyć źle szybkie zwiększenie masy ciała - nieuniknione i to niestety na pewno nie masy mięśniowej




jak patrzę na te foty to już tęsknię, że tego cuda nie ma w lodówce

Do tego przygotowaliśmy kilka różnych sałatek, moim faworytem była ta


makaron, gotowana kura, ananas, kukurydza, natka pietruszki, majonez, curry, sól/pieprz - rewelka

Kilka innych na stole, kameralne spotkanie z rodzicami.


Pojedzone solidnie, lekko popite % , czyli,,,,"miał być koniec, a jednak kolejny weekend i pojawiła się okazja" ;)

Jednak wrzesień i październik pod kątem weekendów to już będzie inna bajka, najbliższa planowana impreza na sam koniec października (wesele w górach), a tak to urlop + zawody, więc będzie raczej spokój, dużo pracy i obowiązków,a na urlopie totalny odpoczynek, a nie balety


W niedzielę oczywiście musiał wpaść rano trening, po takim podładowaniu dzień wcześniej


Ostatni podobny trening tutaj
Bardzo dobra pompa - co było do przewidzenia, czułem sie jednak lekko 'osłabiony' tzn kac leciutki odczuwalny ;) ale z każdą serią było lepiej.
Kolejny raz wrzuciłem pompki na poręczach - zapobiegawczo oczywiście, ale poszło ok.

Na koniec 10 interwałów i zwiększone wyciszenie na bieżni. Powoli zbliżam się do przerwy w treningach, muszę przemyśleć jak zaplanować ten tydzień, do pt minimum 2, a jakby się udało - może 3 treningi. Chyba,ze w weekend w Warszawie gdzieś bym coś machnał, ale to zawsze się kończy tak ,ze biore ze sobą ciuchy, torbę itp a jak potem mam zapieprz na zawodach po 10-12 h i wizję , ze dzień później czeka mnie to samo (w miedzyczasie po zawodach w hotelu staram sie monotować już jakies filmy, by ludzie mieli je jak najszybciej, udostępniać) ,to i tak nigdy nie robię treningu ;)

Po pracującym weekendzie nie wiem czy dam radę zrobić jakiś trening do wyjazdu na urlop, ale bede sie starał. Potem 2 tyg w górach i znowu hardcore bo trzeba nadrobić 2 tyg na forum i bede mial na to prawdopodobnie 1.5 dnia, bo na koniec wrzesnia szykuje mi sie w piatek wyjazd na Diamond Cup, tak więc zapowiada się ciekawie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
To jak będę się wybierał w okolice Łodzi, to dam wcześniej znać, żeby Renia zdążyła ciacho skręcić
Kozak to wygląda! Pogratuluj Jej ode mnie! <3


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-09-04 10:26:57
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ciacho rewelacja. Sałatka też ma ciekawy skład. Takiej jeszcze nie jadłem i trzeba będzie spróbować.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
miałem mowic co tak an sucho ale kieliszeczek jeden się załapał
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21566 Napisanych postów 30797 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870616
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium