SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
My już po weryfikacjach , odpoczywamy i ładujemy baterie na jutrzejszy pierwszy dzień zawodów, krótka zajawka z weryfikacji (pełna relacja w dziale AKiF)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ty to sie naogladasz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Co zobaczy to jego

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
no i po zawodach, właśnie wracamy - ja w roli pasażera ogarniam materiały z drugiego dnia MP


II dzień (jak się spodziewałem) był znacznie dłuższy, spędziliśmy na hali blisko 11 h, mogli to trochę lepiej rozłożyć bo w sobotę zawody skończyły się sporo wcześniej.
Jednak świetna organizacja zawodów ,od strony organizatora - zapewnienie wygodnych miejsc dla mediów, stolików dla vipów, ogrodzonego miejsca tylko dla w/w osób (pilnowane przez ochronę) ,duża hala, spowodowały że naprawdę super się nam pracowało.
Najgorzej jak stoi nad głową lub w okół ciebie 10 osób a to zawodników usmarowanych bronzerami, a to ich kibiców którzy jeszcze krzyczą na cały regulator 'SPINAJ DUPE' wk***ia to zawsze , tutaj nie było w ogóle na to miejsca , najlepiej zorganizowane zawody na jakich byłem.
W listopadzie także w Białymstoku odbędą się MŚ w Fitness, z tego co mówili również Maniac Gym podejmuje się organizacji, więc jak będziemy tam jechać robić relację - to będę znacznie spokojniejszy.

Jakby ktoś chciał szybko coś podejrzeć, to zapraszam
- Relacja z zawodów MP w Fitness Kobiet i Mężczyzn
* https://www.sfd.pl/RELACJA_MP_W_FITNESS_i_GP_Polski_w_FIT_MODEL__BIAŁYSTOK_16_17_kwietnia_2016_r.-t1108813-s6.html#post3 (II dzień MP)
* https://www.youtube.com/playlist?list=PLlUr0GHhUNpDNLvPLbJJd-gqbVlbIJ45L (cała playlista z zawodów, zostały mi do zmontowania i wrzucenia ostatnie filmy z fitness plażowego - 5 kategorii)
* https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153362345765213.1073741846.310991280212&type=3 (FB zdjęcia z imprezy wrzucane na bieżąco)

Niestety nie udało się nam zrobić treningu, bo po zawodach postanowiliśmy trochę pozwiedzać Białystok , odpocząć i regenerować siły na kolejny dzień pracy. Nadrobimy to od dzisiaj, w piatek wyjezdzamy już do Kielc na MP w kulturystyce ,więc do tego czasu minimum 3 dni treningowe ,a moze z piatkiem - cztery.

Plackowato dziś wyglądałem od rana mimo iż staraliśmy się trzymać michę ale brak treningu od czwartku robi swoje więc czas to nadrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
gorzej z czasem, ale między jedną a drugą imprezą mało czasu by wszystko nadrobić ; ledwo co wróciliśmy z Białegostoku, a już w piątek rano kierunek Kielce, tam nie zostajemy do poniedziałku tylko po ciężkim dniu w niedzielę wracamy bezpośrednio do domu, na szczęście trasa znacznie krótsza niż większość innych miast, w których rozgrywane były do tej pory zawody ;)

Nadrabiamy zaległości treningowe, wczoraj poszła klatka z bicepsem:


Oczywiście biceps przez nieszczęsny łokieć cały czas oszczędzany, dlatego też nie miałem obaw by dzisiaj dzień po bickach zrobić solidnie plecy - tutaj już było całkiem solidnie, krótkie przerwy, wysoka intensywność, jednym słowem bardzo udany trening:



Niestety dzisiaj jakiś brak apetytu mi towarzyszył przez pół dnia, 2 pierwsze posiłki wjechały planowo a potem praktycznie 4-5h nic nie mogłem zjeść, a nie chciałem też wpychać na siłę ,wleciało tylko coś drobnego i trening - który na pustym żołądku jak pisałem wypadł bardzo dobrze , po treningu już apetyt normalny i wpadły 2 kolejne posiłki , suma sumarum jednak do 3000 kcal raczej dziś nie dobiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
drugi dzień z rzędu apetyt słabiutki ,wczoraj zjadłem 4 posiłki i batona białkowego :/
Odpuściłem też trening, by trochę odpocząć i zrobić dzisiaj solidnie barki + triceps, na nogi może zabraknąć czasu w tym tygodniu ale jak się uda zrobić trening gdzieś jutro w Kielcach ,to na pewno nie odpuścimy tej okazji. Jeżeli nie to przyszły tydzień beda 2x nogi

Po tygodniu waga praktycznie taka ,sama bo 87,3kg (+0,1kg ) sprzed chwili, na czczo; ale pas znowu lekko w dół - niecałe 88,0 cm. Zmierzyłem też resztę, ramię 41.5 cm , klatka 115.0 cm, udo 63.5 cm

Tak więc to co robię w tej chwili przynosi skutki. Ostatni tydzień to jednak nie do końca trzymana idealnie micha, na pewno zjadłem w skali tygodnia za mało kcal , na wyjeździe nie było tak źle ale ostatnie 2 dni coś apetyt kuleje, mam nadzieje że dziś już będzie ok, a także najbliższe 3 dni spędzone na MP w kulturystce w Kielcach.

Z aerobami nic nie kombinuje skoro powoli leci z pasa w dół, waga nie spada. Zostaje więc na 30min sesjach po treningu siłowym , zamiennie czasem z interwałem i do tego 1-2 w tyg w dnt coś w domu bardziej intensywnego

Wczoraj prócz standardowej owsianki ,dwa razy wleciał taki zestaw


Potem już niestety tylko baton i jajecznica na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
niestety dlatego, że apetyt kiepski i powinienem zjeść więcej
wziąłem na próbę przy ostatnim zamówieniu z sfd kilka sztuk https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_Proteinissimo_-opis33403.html
Dupy nie urywa , tyle powiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja to wszystkie batony lubię

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium