SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320210

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co lepiej zakupić - MZB Olimp czy ZMA Olimp ? Czym te dwa preparaty się różnią ? ZDR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
ceną

troche rózne proporcje minerałów

w ZMA trzeba dopłacac za nazwe

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wnioskuję, że lepiej zapodać MZB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
dobrze wnioskujesz

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1532
witam chcialbym zrzucic fat z brzucha bo mam go sporo...i najwazniejsza informacja jest to ze na diete redukcyjna nie stac mnie...wiec jak bez diety moge zrzucic fat z brzucha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
odsysanie?

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1532
odsysanie bardzo smieszne hehe :D
na to sie nie skusze :) wiec moze jakis inny spsob?np:jakis trening odpowiedni albo cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sposób w jaki się odżywiasz: to ile jesz i z co jesz oraz w jakich porach dnia będzie odpowiadało za to czy przytyjesz czy schudniesz i w co te kalorie pójdą/spadną.
Skup się na żywieniu, bo coś musisz jeść - więc zadbaj by jeść odpowiednie produkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
j/w
jedz po prostu "z głowa" :)
pamietaj rowniez o ruchu fizycznym - Aeroby,bieganie,basen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
dzisiaj akurat troche kiepsko sobie rozplanowalem posilki i teraz jestem cholernie glodny...
a po drugie brakuje mi troche moich produktow ktorych mam w diecie, dopiero jutro kupie...
wiec czy jak zjem sobie teraz z 100g chleba pszennego to mi sie nic wielce nie stanie no nie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium