SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320960

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2950
Po treningu niedobra, bo zawiera dosyc duzo tluszczy, a ich po treningu unikamy. Ogolnie rzecz biorac np. makrela to bardzo dobre zrodlo pelnowartosciowego bialka i NNKT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
No wlasnie mam w domu wedzona makrele i za pol godzinki ide pomachac zelastwem,no i nie wiem,czy bedzie dobra po treningu,czy standardowo szamac tune z puchy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie będzie najlepsza przed treningiem jak najbardziej ale po Tuna to lepszy wybór. Chodzi o zawartość tłuszczu, w makreli jest go sporo, w tunie nie ma w zasadzie nic (chyba że w oleju).

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2950
Po treningu jak pisalem jak najmniej tluszczu zeby bialko sie szybko wchlonelo, takze tuna javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2950
Po treningu jak pisalem jak najmniej tluszczu zeby bialko sie szybko wchlonelo, takze tuna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
I nie chodzi o to że tłuszcz jest zły, bo jest wręcz przeciwnie. W posiłku po treningu unikamy sporej ilości tłuszczy aby nie opóźniać wchłaniania wartości odżywczych , tak to tłuszcz jest wskazany w każdym innym posiłku.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
OK,czyli dzisiaj tunczyk,a makrelka zostanie sobie na jutro

Aha,a jeszcze co myslicie o tym tatarze wolowym,niby to prawdziwa wolowina,tylko zmielona,ale na opakowaniu nie bylo zadnych danych co do btw??

Zmieniony przez - bobbybobby w dniu 2008-02-06 15:06:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
a dlacego nie wolno jesc wołowiny podczas diety na mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Mozna a nawet jest ona wskazana sporo lepsze mieso od piersi kuraka ale i sporo drozsze

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
hmmm powaznie? to niewiem kto mi takie kity wciskal ze nie mozna jesc wołowiny podczas diety na mase...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium