SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254980

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
sewek9231

dawkuj w każdy dzien dwa razy i po sprawie- możesz obydwa rodzaje treinngu- w tym kontekście- traktowac jednakowo.

natomiast wracając do pkt.1. to pomysl jest b. dobry; sam czasem robię podobnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2967
mam pytanie: carbo mam brać jedynie przed i po treningu czy mogę brać o innych porach ?

"Bez pracy nie ma kołaczy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
staraj się jedynie po treningowo

w innych porach węgle o wysokim ig nie są mile widziane

ale czasem lepsze to niż nic, jeśli np masujesz

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...zależy jaki masz metabolizm, i czy miożesz ew. luke zaspokoic poprzez pozywienie.

jesli nie to możesz np. w poczatkowych godzinach w ciagu dnia dopiojac do posiłku/ ow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2967
jestem uczniem i od snaidania do obiadu (w domu) mam sporą przerwę więc mysle by w szkole popijać szejka ok 50g carbo i 50g ostrowi i jako posiłek brać ryż brązowy z jakimiś dodatkami
ale jeżeli najlepiej będzie pić carbo w godzinach około treningowych to nie ma problemu

"Bez pracy nie ma kołaczy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
a ja mam pytanie za ktore mnie wiekszosc krytykuje. apo czemu glupota jest branie odrazu po treningu aminokwasow calodziennych np w ilosci 8 g razem z kreatyna glutamina ? a po 20 minutach ok normalny posilek po treningowy

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1301
Siemano :0 nie chciałbym przesadzić shock+storm+cm3+xpand ?wybralem tak ponieważ mogę wydać dużo mamony ale tez nie chce sobie zaszkodzić aktualnie jestem po cyklu S+S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
jak masz dużo mamony, to możesz dobrać jakieś ciekawe dodatki

a nie dwa dodatkowe źródła kreatyny, które w gruncie rzeczy nic nie zmienią

załóż osobny temat z wypełnioną ankietą działu

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Ćiastuś_

a kto powiedzial, ze to glupota- poprostu mysle, ze sa bardziej optymalne rozwiązania.
bcaa z glutaminą
czy nawet hydrolizat bialek serw.[co daje wieksza ich ilość, a przy pelnym spektrum aminek jest to konieczne; bo 8g. tychże aminek to niestety malo[20-30g. to juz co innego]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
igrsan

na koledjny cykl wybierz więc xpanda, ew. jeśli cykl aktualny chcesz przeprowadzać dośc długi to można bezpośrednio przejśc na cios innego; często wlaśnie tak przeskakuję sobie podczas cyklów...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

WHEY premium