SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
Gratulacje i wszystkiego dobrego

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje! ☺


Zmieniony przez - emenems w dniu 2016-09-29 05:39:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Po chłopie gratulacje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Dzięki jeszcze raz wszystkim

Popuri - mam nadzieję, że nie będzie tak źle ale nie ukrywam , po weselu i ślubie ciężko się wraca do normalności, tym bardziej że zaraz wypadła nam ta Praga. Odnośnie relacji zapraszam na YT
https://www.youtube.com/playlist?list=PLlUr0GHhUNpA2REMztTzWKFYQSW1CrPkt
oraz do tematów
Relacja z zawodów amatorskich - http://bit.ly/2dzAnCk
Relacja z zawodów PRO - http://bit.ly/2dzAr4J

Dopiero 2 dni temu poszedłem pierwszy raz , po 1.5 tyg przerwie na trening. Zrobiłem szybko całe ciało. Wczoraj byłem tylko na 40min aerobach.

Dzisiaj w planach jakiś trening i pewnie do piątku włącznie zrobię jeszcze z 3. Nie mam na razie pomysłu jak trenować ,czy coś zmieniać , nie wiem do końca co będzie dalej na ten moment , więc najproście jak zostanę na ostatnim planie od Przemka i będę robił treningi jak ostatnio.

Za bardzo nie mam po prostu czasu na rozpisywanie czegoś od nowa, bo ledwo co się ogarnąłem z materiałami po Pradze (jeszcze dziś będę siedział nad mini relacją , taką ogólną) a już za chwilę w piątek wyjazd do WArszawy na kolejne duże zawody MPJiW i targi FIWE, potem Puchar Polski więc kolejny wypad pt-nd , a na koniec GP Ossa i to samo (pt-nd.) Nie ma lekko

Postaram się jednak być bardziej aktywny w blogu i pisać co się dzieje.
Plany na przyszłość są teraz jasne, odpocząć , ponaprawiać różne drobne urazy, trenować lżej ale systematycznie + więcej uzupełniających spraw typu basen, może siatkówka jak kolano nie będzie przeszkadzało (dlatego najpierw muszę o nie zadbać) i jak wszystko pójdzie po mojej myśli to na początku wiosny 2017 w pełni zdrowia i mam nadzieję niezapuszczonej strasznie sylwetce zacząć robić coś w kierunku następnego lata

Tym razem bez spiny , lepiej rozłożyć termin na redukcję aby nie wypadło to w środku lata.

Póki co staram się powrócić na dobre tory z michą, bo ostatnio było sporo jedzenia nie najlepszej jakości, pas niebezpiecznie szybko skoczył do góry, mimo iż waga nawet spadła (na około 85kg) . Także cieszę się, że wróciłem już na siłownie i do ruchu bo powinno być teraz lepiej ;)


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-10-04 10:33:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Praga ogólnie - jak wszyscy mówili - zaj**ista.
Nie było za bardzo czasu na zwiedzenia, bo wtedy gdy mieliśmy najwięcej wolnego (w czw po przyjeździe) okazało się ,że ktoś się walnął przy rezerwacji hotelu, nocleg był nie dość , że na 1 dobę (zamiast 3) to na datę - tydzień wcześniej z 25 na 26 września
Tak więc nerwowo trochę ale udało się znaleźć na booking.com inny hotel dla łącznie 8 osób , ale straciliśmy na to wszystko blisko 4h i nie udało się wyskoczyć na miasto.
Wieczorem podjechaliśmy tylko do tipsport areny odebrać nasze akredytacje


Potem pomogłem chłopakom z Opola rozłożyć stoisko i wróciliśmy około 22 do hotelu. W sobotę pierwszy dzień zawodów - bardzo się wszystko dłuzyło, warunki dla fotoreporterów fatalne. Siedzieliśmy owszem blisko sceny, bo przed sędziami ale na 20cm bardzo twardej ławce, zgięty w pół by nie zasłaniać sędziom musiałem robić zdjęcia, pilnować kamery i wrzucać wszystko na lapku (na kolanach) przez blisko 10h. Masakra dla ciała, jak wstałem to nie czułem dupy, kolana napieprzały od zgiętych ciągle nóg, a kręgosłup myslalem ,ze mi sie złamał w pół
Pod tym kątem tragedia, mam nadzieje,ze za rok wraz ze zmianą miejsca rozgrywania zawodów ( takie info od organizatora dostaliśmy na koniec) zmienią się warunki dla nas, bo na żadnych nawet najmniejszych zawodach W Polsce nie pracowałem w takim stylu. Renię posadziłem za sędziami na krzesełku aby nie musiała przechodzić tego samego co my siedzący z przodu więc miała trochę lepiej

Same zawody - super, fajnie przeprowadzone sporo szybciej niż w PL ,ale nie zostawałem już spodenkowcach , bo uznałem to za stratę czasu (niepotrzebnie też organizator zrobił 90min przerwy , która tylko opóźniła i tak długie zawody) ,a także chłopaki ze stoiska już się zwijali . Byliśmy razem jednym busem ,więc wróciliśmy razem z nimi.
Zmęczeni wróciliśmy do hotelu i postanowiliśmy jednak udać się do centrum i coś zjeść.





Ludzi mega dużo, ale nie ma się co dziwić. Bardzo znane miasto, weekend. Mega mi się podobało i chcę wygospodarować sobie do końca roku parę dni np .w tygodniu aby je na spokojnie jeszcze raz zobaczyć, pozwiedzać. Bo teraz nie było za bardzo na to czasu i warunków.

hotel zabukowany z problemami, ale robił niezłe wrażenie , blisko 30 pieter, na 25 basen ale nie skorzystaliśmy bo nie wziąłem kąpielówek



W niedziele równie dużo pracy, zawody PRO - super sprawa zobaczyć czołówkę światową na żywo i to z tak bliska (fotki w linkach które podawałem) . Wieczorem znowu wyjście ,ale już nie do centrum tylko do jakiejś karczmy blisko hotelu, gdzie zjedliśmy znacznie taniej niż w centrum a było więcej i smaczniej. Zdjęcia robione po ciemku ale coś tam widać, do tego oczywiście czeskie piwko i deser





Wyjazd udany , mimo słabych warunków dla mediów , cała reszta super.
Za rok mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Nasze stoisko ma być w dużo lepszym miejscu bo teraz wszystko było ogarniane za późno, nowa hala zawodów, inaczej rozłożymy sobie też plan działania i pracy. Doświadczenie zebrane, nowe miejsce zaliczone na mapie zawodów, teraz przed nami 3 duże imprezy w PL, a do Pragi niebawem (mam nadzieje) wrócimy już turystycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Jeszcze taka mini relacja z EVLS , ogólnie to nie miałem czasu by chodzić po targach i stoiskach ale parę urywek nagrałem



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35797 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263138
Wiesz jak dobrać miniaturke na youtube żeby zachęcic do oglądania

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
az sie rece wyciagaja
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium