SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
na ograniczaniu węgli człowiek staje się bardzo twórczy w poszukiwaniu ułatwień lub jakiejś alternatywy w niedzielę wieczorem będę próbować stworzyć coś co za mną chodzi już dłuższy czas - domowego, ale w wersji fit co prawda raczej nie będzie typowo LC, ale też bez tragedii, jak wyjdzie to się podzielę, a jak nie to przemilczę

Nie wiem, czy będę jeszcze dzisiaj miał okazję tu zajrzeć, a weekend w szkole, więc na wszelki wypadek, udanej imprezy, weekendu i porządnego resetu życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
thx, dzisiaj rano -3cm w pasie w porównaniu do zeszłego tygodnia, więc jest nadzieje,ze spodnie wytrzymają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Już na miejscu , dzisiaj większość B+T , w trasie tylko jakiś batonik i ciastko




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Kuba jak tam? Cisniesz? Low Carb widze pelna geba, wole jednak High Carb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ja sie nie dziwie sie Bananowi, że jak słyszy słowo grupa/społeczność itp, to mu się słabo robi
Jak tam w Zako? Wypoczęci?
Kolega ostatnio wykorzystywał z żoną voucher na 5000zł w Nosalowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Wróciliśmy wczoraj pod wieczór.

Wesele zaj**iste, pierwszy raz było mi dane być na takim pół-góralskim weselu (chłop z Zakopanego, dziewczyna z Krakowa) i pewnie ostatni , ale mega się cieszę, że poznaliśmy taką parkę rok temu podczas wakacji na Krecie, bo mogliśmy uczestniczyć w świetnej zabawie.

Jedno z najfajniejszych wesel na jakich miałem okazję się bawić wszystko zaczęło się też wcześniej bo przed 16 już byliśmy na sali, tym razem zabawa > jedzenie,szama była na pewno ok, ale jadłem nieraz lepszą na tego typu imprezach :)

m.in wlecial: rosół + drugie danie to coś a'la de volaille z innym trochę niż zwykle nadzieniem , do tego pierś kurczaka ze szpinakiem, puree ziemniaczane, chips z selera i mix surówek


deser gruszki na ciepło z lodami - chyba taki był pomysł, ale ogólnie to wszystko było rozpuszczone jak zupa więc nie wiem czy to były lody czy nie ale ok


moskole z pieczoną karkówką i buraczkami - rewelacja i zupa gulaszowa też



Nic poza tym nie jadłem ,a było całe multum zimnych przekąsek, sałatek, oczywiście stół z ciastami, tortami, ciasteczkami (zjadłem z 2 kawałki) , wolałem zdecydowanie drugą część tego stołu ...z innymi 'słodkościami ' - to co tygryski lubią najbardziej


Rano oczywiście zero kaca, kocham góry


Następnego dnia wizyta w cukierni na Krupówkach, przed wejściem miałem ochotę na coś fajnego, a w końcu wybrałem jakiś deser owocowy, który średnio mi smakował, do tego spróbowałem trochę brownie i miałem dość po 1 gryzie, chyba nie nadaję się do jedzenia takich rzeczy %)



Poprawiłem wieczorem w karczmie, golonką z kapustą zasmażaną




Jak to mówią - było minęło, zaj**ista impreza, trochę odpoczynku w niedzielę i w pon po południu powrót do domu, Traska powrotna minęła 2x szybciej niż dojazd w góry w piątek po południu, tak więc udało mi się jeszcze wczoraj wieczorem wyskoczyć na siłownię.

Zrobiłem takie o to fbw:



Dzisiaj z rana pomiar wagi/pasa, od piątku +1,3kg i pas podobnie skoczył do góry. Tak więc wracam na odpowiednie tory, za mną już 40min aerobów na rowerku i walczymy o te spadki w brzucholu aby móc myśleć o masie w niedługim czasie. Teraz już koniec wyjazdów, więc jak tylko będzie wszystko ok, zebym mogl sensownie trenować to mysle ,ze do 3 tyg pracy i będzie zadowalający poziom wyjściowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Przetestowałem kilka sampli i tylko to cudo mogę polecić każdemu (reszta w większości - lipa, a było trochę innych supli m.in z insane labz), kto szuka czegoś naprawdę mocno nakręcającego na trening.

Działanie mega, dawno po niczym na treningu nie byłem tak nakręcony, skupienie i koncentracja - mega, pobudzenie rewelacja. Ściągnę sobie puchę na gorsze momenty na bank i pewnie będę miał też kilka na sprzedaż bo ciężko o tą wersję w PL , więc służę pomocą







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887273
Taaa po niczym!
Przypomnij sobie czerwoną mordkę po moim specyfiku i jakość treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
no efekt czerwonej mordy to akurat mnie zbytnio nie cieszy i nastepnym razem na pewno bym sie zastanowił łykając cos podobnego 2 razy
Tutaj nic z tych rzeczy, a energia/skupienie na treningu tez sporo lepsze ale jak wspomniałem tylko konkretnie ten produkt i wersja, inne cuda z tej firmy oceniam bardzo przecietnie by nie napisać słabo. Psychotic jednak wyląduję na gorsze dni , pod ręką coś warto zawsze mieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
pisałem wcześniej, że góralskie wesele jest niepowtarzalne. Byłem raz w życiu i na żadnym innym nie było tak zaj**iście. Co do tego psychotica - a jak z tzw. zejściem, nie ma żadnego doła i normalnie schodzi czy była lipa po paru godzinach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium