SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887389
Co do masła z nerkowców to wtrące 3 grosze :D To jest chyba jedyne masło - jak dla mnie - które jako tako smakuje, też jakoś nie mogę się do tych pozostałych przekonać. Foty szamy konkretne jak i sama szama! Kwestia czasu aż będzie Cię więcej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Obecnie mam resztkę z ziemnych tylko, jutro jadę uzupełnić zapasy. Właśnie sobie sprawdziłem kiedy kupiłem 3kg masła i wychodzi na to, że zjadłem je w 4 tygodnie
A z nerkowców i migdałów sam robię, bo jak mam dać 70zł za 1kg, to trochę boli. A orzechy kupuję za ok. 40zł, a czasem i taniej jak się wałki robi hehe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Nerkowce kupuję co jakis czas przez neta , w sumie nie problem zrobić to z czymkolwiek innym .Co jakiś czas dokupuję różne rzeczy, w sprawdzonym sklepie. Niebawem pare rzeczy musze dobrać bo mi się kończy np. olej kokosowy.
Jak robisz takie masło z całych orzechów, jakiś sprawdzony i szybki sposób?
Już nie będę domowników budził mikserem wiec pomysł twarogu z masłem orzechowym przekładam na jutro %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Praze najpierw orzechy na patelni na minimalnym ogniu, zeby ich nie popalić. I potem, zamiast blendera, bo stopilem juz 2 pojemniki , biorę maszynkę do mięsa z najmniejszym oczkiem i przypuszczam przez to orzechy z 4-5 razy. Mozna kupić tez juz gotowe prażone orzechy. Dodatkowo mozna dodać rozkruszony słodzik lub kakao i wtedy mamy masło orzechowo czekoladowe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Bzyku dobry patent z ta maszynka. Ja właśnie na migdałach spaliłem pojemnik, a masło miało plastikowy posmak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Kupię pewnie najpierw gotowe lub gdzieś spróbuję bo sporo z tym roboty widzę , a ja jestem wygodny gość ;)
Nie czuję się od rana za dobrze, jakiś ból głowy przyplątał się i nie mija od 8 , ale najlepszym lekiem na to z reguły jest trening więc nic w planach nie zmieniam i dzisiaj lecą plecy + dwugłowe i tricek

Jutro ponad 320km do Kłodzka, weryfikacje do zawodów zaczynają się o 9....czyli dość szybko mogę wyliczyć o której będę musiał wyjechać , trzeba będzie się dzisiaj na wyjazd naszykować i położyć wcześniej spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3304
Banan, może za dużo rozkminki nad treningiem, że ąż głowa od rana boli ;)

Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Nie znoszę jesieni, a najgorszym miesiącem w roku zawsze jest dla mnie listopad - moze to dlatego,ze juz on sie zbliza
Fanem zimy też specjalnie nie jestem,ale wolę ją dużo bardziej niż jesień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
DZIEŃ 16

Dziś krócej i mniej fotek. Trochę nie do końca przemyślałem jutrzejszy wypad na zawody do Kłodzka, mogliśmy tam pojechać dzisiaj , przenocować i rano spokojnie wstać i na 9 pojechać na weryfikacje. Od siebie by tam dojechać na tą godzinę bez szaleństw potrzebuję z 3h , więc pobudka pewnie około 5 - to nie jest moja godzina

Trening:

Na treningu spotkałem kolegę lasicana, który udziela się tutaj w blogu i nie tylko.
Już na starcie Renia zauważyła kogoś trenującego w koszulce SFD i mi wspomniała, ale to nie zawsze oznacza , że musi to być osoba z forum Jednak jak się później okazało, tak było. Miło było poznać - jak faktycznie zmieniłeś godziny i trenujesz na kuźni, to śmiało możemy w listopadzie zrobić jakiś trening wspólnie Już powinienem mieć nowy 4 dniowy plan treningowy, więc łatwiej będzie się zgadać na jakiś dzień.

Ostatni taki sam -> TUTAJ


1. Co raz więcej powtórzeń, jest co raz lepiej

2. Niestety nie miałem jak nagrać filmu ale zastosowałem się do dwóch drobnych porad, po pierwsze noga na ławce była lekko ugięta w kolanie ,a druga bardziej oddalona w bok - czułem się stabilniej i co ważne nie czułem żadnego 'ugniatania' w barku w tym ramieniu co było oparte na ławce. Dodałem trochę ciężar i kończyłem na 40kg to już dość mocno odczuły moje plecy i dłonie. Ucięło mi jedną cyferkę w regeresowej serii - było 16x25kg i dało to popalić....

3. MC znowu mnie dobił , tutaj mogłem już skorzystać z pomocy Reni i nagrałem filmik - krótki mix poniżej z serii na 60 i 80kg, ciężary nie są duże a ćwiczenie mnie po prostu masakruje, dawno nie było MC co pisałem, a jak dobrze pamiętam już na pewno nie leciało od długiego czasu jako ostatnie ćwiczenie na plecy, z reguły na początku. Regresowa seria mimo, że na 50kg to myślałem ,ze mnie zmasakruje
Starałem się nie robić przeprostu ,ale jeszce nie do końca mi to wychodziło ,ale na pewno jest dużo lepiej niż na ostatnim filmie. Odnośnie samej pozycji i wstawania - to już poddaję ocenie, jest też pokazane jak się ustawiam i łapię gryf




4. Ostatnio zrobiłem francuskie sztangielką, ale po zrobieniu sztangą czuć różnice - przede wszystkim zauważyłem to na kolejnym ćwiczeniu...

5. Praktycznie wszędzie gorzej niż ostatnio, a to trochę mniejszy ciężar, a to mniej powt nie byłem w stanie tego zrobić na tym samym co ostatnio, pewnie dlatego że sporo mocniej wykonałem pierwsze ćwiczenie. Nie wyobrażam sobie szczerze mówiąc jak na tym wyciągu nawet ktoś dobrze dotyrany mógłbym robić ciężarem rzędu 30-40 kg takie serie łączone; ja lecę prawie na najmniejszym przedziale (zaczyna sie od 5kg ) a łapy nie dają rady od zmęczenia, od pompy, chwyt w ostatnich powtórzeniach też już ledwo daję rade - zniszczenie totalne tricepsów

6. Nie zmieściło się na notatce z telefonu ale nie zapomniałem o dwugłowych uda, zrobiłem 3 serie w leżeniu + 2 serie uginań w siadzie

Trening trwał znowu ...90 min


Micha:

Śniadanie: owsiane +dodatki + białko AN


pozniej m.in jajecznica, także sznycel z piersi z indyka, dzisiaj jeszcze czeka nas zrobienie jedzonka na cały jutrzejszy dzień....

Suplementacja:
Nie piszę o tym za dużo, bo łykam codziennie prozdrowotne- to samo co wypisane na 1 stronie, a po treningu mix bcaa + carbo. Do tego w ciągu dnia czasem białko.



Dzisiaj jednak doszła mi kreatyna - Berserk Crea Combo , którą zamierzam brać od listopada na okres 6-8 tyg prawdopodobnie - jest to mix HCL i jabłczanu (https://sklep.sfd.pl/Berserk_Labs_Crea_Combo-opis33335.html), w kapsach co będzie sporym ułatwieniem, jeżeli chodzi o dawkowanie.
Stosować będę zapewne 6 kaps dziennie, codziennie. Producent zaleca 2 kaps ale ja tam w cuda nie wierzę, czy to chlorowodrek kreatyny , czy też nie to jakoś 2,4 g dziennie do mnie nie przemawia Sprawdzę około 7g dziennie co będzie prawdopodobnie dawką optymalną, a jeżeli nie to za miesiąc zwiększę na drugiej puszcze,którą domówię.
Do tego spróbuję nowych bcaa z tej samej firmy https://sklep.sfd.pl/Berserk_Labs_BCAA_Instant-opis33355.html , powoli kończą mi się te z AllNutrition; dorzuciłem też kg carbo o innym smaku, kilka shotów z berserka (sprawdzone już parę razy i dają radę w cięższe dni), no i różnych próbek do testów smaku.
O każdej coś napiszę jak wypróbuję


TO by było na tyle, w weekend pewnie mniejsza aktywność - relacja z zawodów w Kłodzku w dziale www.sfd.pl/Aktualności__Kulturystyka_i_Fitness-f144.html


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-10-23 19:42:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7524 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385558
jestem ciekaw smaku tego whey z all , jedni chwala inni nie tym którym zaproponowałem , mozna gdzieś takie próbki kupic co masz na zdjeciu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium