Tak Premium.
Edek pierwsze co rzuca mi sie w oczy to to ze opisujesz swoja rozgrzewke.
Jest rozciaganie, to dobrze ale za malo tam ogolnego przygotowania do treningu tj za malo serii wstepnych i nie ujeles rozgrzewki gimnastycznej.
Ponadto uwazam ze dla osoby z tak malym stazem raczej metoda piramidy odwrotnej nie nadaje sie.
Zmieniony przez - Jacek R. w dniu 2008-03-30 16:53:19
Edek pierwsze co rzuca mi sie w oczy to to ze opisujesz swoja rozgrzewke.
Jest rozciaganie, to dobrze ale za malo tam ogolnego przygotowania do treningu tj za malo serii wstepnych i nie ujeles rozgrzewki gimnastycznej.
Ponadto uwazam ze dla osoby z tak malym stazem raczej metoda piramidy odwrotnej nie nadaje sie.
Zmieniony przez - Jacek R. w dniu 2008-03-30 16:53:19
Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie
TRENING OSOBISTY 604 971 921