SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik treningowy Bziu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 578010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
poniedziałek

lekkie dt

osttanio znowu mocniejszy reningi to opuchliza, domsy kilka dni i zle smaopoczucie
wiec do konca redu i poczatek reversa beda treningi lzejsze

agile 8
wznosy bioder
dead bug

1.pull thorough 3*15
2.One leg rdl 3*10 8kg
3.Sciaganie drążka 3*12
25/30kg
4.Chest supported row 3*15
po 3kg
5.face pull 3*15 15
6a.swing 5*20
6b.Wznosy nóg skok 4*15

plus kroczki
narazie 7 tys
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
No 195 tysięcy kroków to grubo poleciałaś
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Może powinnaś w związku z tą opuchlizną zacząć trenować tak jak przebiega Twój cykl. albo coś jak u mnie teraz - 3 tygodnie mocno z ciśnieniem żeby się poprawić w tym co robię i kolejne 1-2 bardziej zachowawczo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
na chwilę obecną to ja mogę jedynie zachowawczo cały czas
a nad takim cyklem zmiennym może rzeczywiście pomyśłę, jak już wejdę w reversa
prowadzę tabelki i w sumie zauwazyłam, że zawsze jestem zmęczona i opuchnięta w tygodniu, w którym występuje owulacja, wtedy wlłasciwie powinnam robić cardio, bo każdy siłowy obraca sie przeciwko mnie, zero regeneracji

z kolei między 18 a 28 dniem cyklu to najlepsy czas u mnie na redukowanie, wtedy występują wszytskie spadki

co by z kolei sugerowało, że czas między 2 a 12 dniem cyklu to czas, w którym mogę skupić się na treningach siłowych i progresie

w sumie fajnie tak poznac swój organizm
nigdy wczesniej nie miałam az takiej świadomości tego, co sie z nim dzieje i jak reaguje na moje różne poczynania
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
ja myślę że dla wielu kobiet to dobra opcja takie różnicowanie treningów. Zresztą dla mnie też - ale ja nie muszę tego wiązać z czymkolwiek oprócz tego jak się czuję.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
"z kolei między 18 a 28 dniem cyklu to najlepsy czas u mnie na redukowanie, wtedy występują wszytskie spadki" - jakie te baby różne jednak są - u mnie to najgorsza część miesiąca, mogłabym nie wychodzić z lodówki i same głupie pomysły jedzeniowe. Za to do połowy cyklu 1-14 - jestem ideałem.
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
he he i prowadź tu kobietę
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dołki w pośladkach, prośba o rady treningowe

Następny temat

Franii Dziennik Treningowy biegowo-silowy

electro
Polecane artykuły