SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 887914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5080
No z postępami, to w sylwetce średnio to widzę, ale dopiero od 3 tygodni regularnie trenuję i się podciągam. Btw tamten plan jaki napisałem w moim temacie jest spoko, czy coś do zmienienia ? Przypominam, że mam za cel wzmocnienie pleców, barków, core'a i bicepsa, żebym, się w końcu nauczył podciągania.


Zmieniony przez - Soquł w dniu 2017-09-24 10:20:17
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787447
W takim razie bcaa zupełnie zbędne. Dopnij dietę i staraj się progresować w podstawowych ćwiczeniach. Biceps mocno też pracuje w podciąganiu podchwytem więc za dużo ćwiczeń na niego nie dawaj.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5080
A ok, ok. I tak bym nie trzymał się regularności w bcaa, bo nie smakuje mi to za bardzo. No racja w stu procentach, przed chwila przestudiowalem 30 stron skazanego na trening, w rozdziale o podciaganiu i znowu zmienilem trening xD teraz tak wyglada


Pompki zwykłe - 12x4

Pompki pike - 10x4 ( ogółem, to nie dają mi takiej pompy jak hindu, więc sądzę, że hindu powinny być lepsze)

Dipy odwrócone na krześle - 10x4

Podciąganie ( tutaj daje rade tylko 3 z brodą ponad drążkiem, więc będę starał się z czasem dojść do 5 poprawnych ) z gumą - 5x4

Przysiady z wyskokiem- 10 10 10 10

Tuck front lever raises - 10 10 10 10
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787447
Może być taka forma ale musisz się trzymać jednego schematu bo skakanie z planu na plan niestety nie da dobrych rezultatów.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5080
No racja. Postaram sie, leciec tym planem 2 miesiace i caly czas go udoskonalac. Jak juz pike beda dla mnie za latwe, to bede robil pike z nogami na podwyższeniu, jak dam rade się podciągnąć 3 razy, to wymieniam podciąganie z gumą na zwykłe podciąganie. Dzięki Bogu nie jestem kontuzjogenny więc dam radę dosyć ciężko ćwiczyć. Posiadam też skakankę, więc mogę na niej skakać z 10 minut bez przerwy codziennie :D


Zmieniony przez - Soquł w dniu 2017-09-24 12:07:25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5080
ALARM !!!!!!!!!!111 CZSZEBA PSZESTAC STOSOWAC KERATYNEEEE!!!!!!!!!!!1112312ASDF https://www.facebook.com/1015007125311952/videos/1241876109291718/

A tak na serio, to prawda co Ona gada ?XDD


Zmieniony przez - Soquł w dniu 2017-09-24 15:41:51
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Ale nie widzisz że post ma na celu z tej pani zrobić sobie beke, wiadomo ze gada głupoty. No i trochę patrz jak piszesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6502
Hej zrobiłem sobie tatuaże dwa , jeden na bicepsie, drugi przedramie i teraz robie pod klatka. Czy od silowni moga sie rozciagnac? Slyszalem takie plotki?

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787447
kacper1111
Hej zrobiłem sobie tatuaże dwa , jeden na bicepsie, drugi przedramie i teraz robie pod klatka. Czy od silowni moga sie rozciagnac? Slyszalem takie plotki?


Nie powinno być takiego efektu podczas rozciągania. Pewnie do pełnego zagojenia i regeneracji naskórka lepiej nie szaleć z rozciąganiem a później nie będzie problemu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Można ćwiczyć ale z tego, co wiem, teraz powinieneś zrobić sobie całkowita przerwę od siłowni. Ale to już tatuażysta powinien powiedzieć co i jak.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

electro
Polecane artykuły