Szacuny
1
Napisanych postów
133
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
5080
No z postępami, to w sylwetce średnio to widzę, ale dopiero od 3 tygodni regularnie trenuję i się podciągam. Btw tamten plan jaki napisałem w moim temacie jest spoko, czy coś do zmienienia ? Przypominam, że mam za cel wzmocnienie pleców, barków, core'a i bicepsa, żebym, się w końcu nauczył podciągania.
Zmieniony przez - Soquł w dniu 2017-09-24 10:20:17
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
7059
Napisanych postów
63262
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
787447
W takim razie bcaa zupełnie zbędne. Dopnij dietę i staraj się progresować w podstawowych ćwiczeniach. Biceps mocno też pracuje w podciąganiu podchwytem więc za dużo ćwiczeń na niego nie dawaj.
Szacuny
1
Napisanych postów
133
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
5080
A ok, ok. I tak bym nie trzymał się regularności w bcaa, bo nie smakuje mi to za bardzo. No racja w stu procentach, przed chwila przestudiowalem 30 stron skazanego na trening, w rozdziale o podciaganiu i znowu zmienilem trening xD teraz tak wyglada
Pompki zwykłe - 12x4
Pompki pike - 10x4 ( ogółem, to nie dają mi takiej pompy jak hindu, więc sądzę, że hindu powinny być lepsze)
Dipy odwrócone na krześle - 10x4
Podciąganie ( tutaj daje rade tylko 3 z brodą ponad drążkiem, więc będę starał się z czasem dojść do 5 poprawnych ) z gumą - 5x4
Szacuny
1
Napisanych postów
133
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
5080
No racja. Postaram sie, leciec tym planem 2 miesiace i caly czas go udoskonalac. Jak juz pike beda dla mnie za latwe, to bede robil pike z nogami na podwyższeniu, jak dam rade się podciągnąć 3 razy, to wymieniam podciąganie z gumą na zwykłe podciąganie. Dzięki Bogu nie jestem kontuzjogenny więc dam radę dosyć ciężko ćwiczyć. Posiadam też skakankę, więc mogę na niej skakać z 10 minut bez przerwy codziennie :D
Zmieniony przez - Soquł w dniu 2017-09-24 12:07:25
Szacuny
27
Napisanych postów
459
Wiek
27 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
6502
Hej zrobiłem sobie tatuaże dwa , jeden na bicepsie, drugi przedramie i teraz robie pod klatka. Czy od silowni moga sie rozciagnac? Slyszalem takie plotki?
Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
7059
Napisanych postów
63262
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
787447
kacper1111
Hej zrobiłem sobie tatuaże dwa , jeden na bicepsie, drugi przedramie i teraz robie pod klatka. Czy od silowni moga sie rozciagnac? Slyszalem takie plotki?
Nie powinno być takiego efektu podczas rozciągania. Pewnie do pełnego zagojenia i regeneracji naskórka lepiej nie szaleć z rozciąganiem a później nie będzie problemu.
Szacuny
4079
Napisanych postów
45462
Wiek
6 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
349789
Można ćwiczyć ale z tego, co wiem, teraz powinieneś zrobić sobie całkowita przerwę od siłowni. Ale to już tatuażysta powinien powiedzieć co i jak.
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„