SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robimy masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 550434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 371
a co to za panie w poscie powyzej? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej spoko post. - ten pierwszy... ale podsumówujac ... napisz mi prosze... co najbardziej tzrzeba wpier#$% zeby przytyc... Stary zabardzo nie wiem, nie orientuje sie ... ale zaczne cwiczyc.. za jakis czas..

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
Czesc:) Mam pytanko. Pracuje glownie w nocy i nie wiem jak mam spozywac posilki. Na trening ide o 10 rano a od 14 czy 16 na 12 godzin zasowam do pracy. Wiec tak jak widac czasu na regeneracje niewiele:( Ale co z posilkami w nocy? Jesli pracuje to staram sie jesc ale nie zawsze mam dostep do pelnowartosciowego posilku i to na dodatek o stalej godzinie. Co, ile i kiedy jesc???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może mi ktoś powiedzić o której powinienem jeść ostatni posiłek. czy są jakieś wskazania co do czasu po którym nie powinno się już nic jeść?
ps:kłade się spać mniejwięcej o 0.30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 503
Witam czy ktos kto sie zna na rzeczy moze mi pomoc. Moje wymiery to 178/63 tragedia chcialbym gruntownie mienic sposob odrzywiania ale nie wiem co kiedy i w jakich ilosciach jesc. Tylko prosze nie piszcie ze na sniadanie ryz z kurczakiem ja wstaje o 5 rano i nie mam czasu czasem nawet na musli . Bardzo prosze o jakiekolwiek informacje . Mam ta tabele w exelu od moderatora ale nie potrafie jej wykorzystac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Jezeli nie masz czasu na jedzenie to jaka diete Ty chcesz? Ćwicz na siłowni jedz tak jak mozesz według artykułu, na pewno bedą jakies efekty. Kup jakiegos gejnera jak masz kase No chyba ze nie masz czasu na zjedzenie go :D

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Naprawde super napisane! mam nadzieje ze mi to pomoze! Napisalem o tym strecie a jak ktos jest zakochany to tez serce szybciej bije hehe czy to zle dziala?
Moje drugie pytanie to czy moge grac w kosza, podobno nie wolno biegac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jelons: Jaką tabelę? Mozesz mi dac linka? chetnie zobacze to! Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
czytam o tych wszystkich dietach i dalej nic nie wiem chcialbym sie np dowiedziec jakiem to sa aminokwasy rozgalezione a jekie proste i tez o weglowodanach . glukoza to cukier prosty czy zlozony ? i jakie sa inne weglowodany zlozone i proste. aha i jakie weglowodany sa w gainerach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
https://www.sfd.pl/temat127853/ poszukaj sobie interesujących Cię informacji. Wyszukiwarka forum też się może przydać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie jajka?

Następny temat

rower rehabilitacyjny

WHEY premium