SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3748667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak oceniany lab ogólnie szamal ktoś coś z tej firmy?

Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2019-09-04 18:07:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tyle johy Ci tam nikt nie da jak będzie 5 mg to będzie super.

Ogólnie coś miałem z centuriona kiedyś, szału nie robi

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Jadłem z centuriona pomper przedtreningowy i słabo klepał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Eltoro_KrK
Jadłem z centuriona pomper przedtreningowy i słabo klepał.


Mówisz o blood rush?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Tak. Słabe. Świetnym pomperem był Hemavol 1. Teraz jem Killer Labz Noxious. Bardzo dobry supel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
siema. poszukuje jakiegos dobrego pre, ale bez dodatkow typu dmaa, dmha i podobnych. przejadlem wiekszosc pre wlasnie z takimi dodatkami i chcialbym teraz cos bez tego. swietnie sprawdzal sie edge of insanity, ale widze, ze sklad zostal juz zmieniony i mam obawy, czy bedzie dzialac tak samo dobrze. dodam, ze nie oczekuje cpalni od pre bez dmaa i innych pochodnych, ale mimo wszystko chce zeby dobrze pobudzal. ktos mialby jakis pomysl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
God mode, re1gn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
jaka to firma tego God Mode, bo jest kilka supli z taka nazwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35023 Napisanych postów 89920 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940708
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 46 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3148
ashwagandaaa
siema. poszukuje jakiegos dobrego pre, ale bez dodatkow typu dmaa, dmha i podobnych. przejadlem wiekszosc pre wlasnie z takimi dodatkami i chcialbym teraz cos bez tego. swietnie sprawdzal sie edge of insanity, ale widze, ze sklad zostal juz zmieniony i mam obawy, czy bedzie dzialac tak samo dobrze. dodam, ze nie oczekuje cpalni od pre bez dmaa i innych pochodnych, ale mimo wszystko chce zeby dobrze pobudzal. ktos mialby jakis pomysl?


Może God of War
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium