SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3779219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 46 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 324
Zalozylem konto wiec walne pierwszy post :) Z gory przepraszam za brak polskich czcionek (uk here).
Jakies tam ciekawsze termogeniki :
Ground Zero - drogi,tepy marketing,firma krzak z usa,kosil bardzo dobrze. Byly dwie edycje chyba,na pierwszym cyklu 8 tygodni polecialo okolo 8-10kg,juz nie pamietam dokladnie..laczylem z alphaburn,dieta byla oczywiscie. Generalnie srodek malo przyjemny,wieczne uczucie chlodu,odruchy wymiotne,niepokoj,problemy z spaniem czyli typowy spalacz ktory dziala.
Blue magic-napisze tak..qrva mac z tym wynalazkiem, moze to juz moj wiek 43 lata ale to gowno wysadza mnie z kapci. Caly dzien chodze spocony,zimno w pizq,treningi takie sobie bo koncetracja co najmniej slaba,apetytu brak i wieczny wqrw. Jestem w polowie opakowania i smialo stwierdzam ze to chyba mocniej trzepie niz ground zero a tamten tez walil po mordzie.
Ps-za tydzien do redu dokladam pierwszy raz w zyciu sarme GW.



Zmieniony przez - chefr2r w dniu 05/03/2021 19:45:04

Zmieniony przez - chefr2r w dniu 05/03/2021 19:46:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 56 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2813
chefr2r
Zalozylem konto wiec walne pierwszy post :) Z gory przepraszam za brak polskich czcionek (uk here).
Jakies tam ciekawsze termogeniki :
Ground Zero - drogi,tepy marketing,firma krzak z usa,kosil bardzo dobrze. Byly dwie edycje chyba,na pierwszym cyklu 8 tygodni polecialo okolo 8-10kg,juz nie pamietam dokladnie..laczylem z alphaburn,dieta byla oczywiscie. Generalnie srodek malo przyjemny,wieczne uczucie chlodu,odruchy wymiotne,niepokoj,problemy z spaniem czyli typowy spalacz ktory dziala.
Blue magic-napisze tak..qrva mac z tym wynalazkiem, moze to juz moj wiek 43 lata ale to gowno wysadza mnie z kapci. Caly dzien chodze spocony,zimno w pizq,treningi takie sobie bo koncetracja co najmniej slaba,apetytu brak i wieczny wqrw. Jestem w polowie opakowania i smialo stwierdzam ze to chyba mocniej trzepie niz ground zero a tamten tez walil po mordzie.
Ps-za tydzien do redu dokladam pierwszy raz w zyciu sarme GW.




Zmieniony przez - chefr2r w dniu 05/03/2021 19:45:04

Zmieniony przez - chefr2r w dniu 05/03/2021 19:46:11


Oxyslim Elite mocniej kosi - a co do wkurzenia - ja mam odwrotnie, samopoczicie na plus, ale trening to najlepiej po 2h od wzięcia jak juz zacznie słabnąć, tak za duży haos we łbie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 56 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2813
chefr2r
Zalozylem konto wiec walne pierwszy post :) Z gory przepraszam za brak polskich czcionek (uk here).
Jakies tam ciekawsze termogeniki :
Ground Zero - drogi,tepy marketing,firma krzak z usa,kosil bardzo dobrze. Byly dwie edycje chyba,na pierwszym cyklu 8 tygodni polecialo okolo 8-10kg,juz nie pamietam dokladnie..laczylem z alphaburn,dieta byla oczywiscie. Generalnie srodek malo przyjemny,wieczne uczucie chlodu,odruchy wymiotne,niepokoj,problemy z spaniem czyli typowy spalacz ktory dziala.
Blue magic-napisze tak..qrva mac z tym wynalazkiem, moze to juz moj wiek 43 lata ale to gowno wysadza mnie z kapci. Caly dzien chodze spocony,zimno w pizq,treningi takie sobie bo koncetracja co najmniej slaba,apetytu brak i wieczny wqrw. Jestem w polowie opakowania i smialo stwierdzam ze to chyba mocniej trzepie niz ground zero a tamten tez walil po mordzie.
Ps-za tydzien do redu dokladam pierwszy raz w zyciu sarme GW.




Zmieniony przez - chefr2r w dniu 05/03/2021 19:45:04

Zmieniony przez - chefr2r w dniu 05/03/2021 19:46:11


Oxyslim Elite mocniej kosi - a co do wkurzenia - ja mam odwrotnie, samopoczicie na plus, ale trening to najlepiej po 2h od wzięcia jak juz zacznie słabnąć, tak za duży haos we łbie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
oxy to szatan


Zmieniony przez - GymSherpa w dniu 05/03/2021 21:57:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Coś dobrego na ochronę wątroby przy oralach ktoś coś poleci?
Ew. jakieś fajne kombi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
NAC, Heparegen.
1

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35105 Napisanych postów 89974 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941289
Nac + Liv52 podczas cyklu , po skończeniu jak próby wyjdą wysoko Heparegen...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2021-03-08 19:21:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
No i oczywiście, dieta bez wysoko przetworzonych.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Coś fajnego wieloskładnikowego na pompę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958522
StrongSFD
Coś dobrego na ochronę wątroby przy oralach ktoś coś poleci?
Ew. jakieś fajne kombi.


Brawn On cycle complete
Olympus TUDCA

ekonomicznie SFD NAC + AN livsupport
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium