SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3748668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
na szczescie przychodzi taki moment ze czlowiek ma dosc, moj nadszedl, tylko ze ja wpierdzielam od przebudzenia do po poludnia az sie puszka nie skonczy, bo sie powstrzymac nie moge

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To wszystko przez te ładne opakowania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Ze spokojnym sumieniem mogę polecić nowy wypust SX. Wydaje mi się, że nieco słabszy od wcześniejszej wersji, której zostało mi jeszcze kilka kapsów ale nie jest to do końca obiektywne, bo przeważnie dorzucam jeszcze Pea czy amp a dzisiaj bez żeby zobaczyć działanie środka na sucho a jako dodatek jedynie cytrulina, aakg, kreatyna i bcaa.
Skupienie bardzo fajne, pobudzenie umiarkowane, na końcowym cardio mocna potliwość - bardzo przyjemny trening. Na pewno nie jest to środek dla tych którzy oczekują ćpalni i jadą na samych mózgotrzepach , moc umiarkowana w sam raz jako dobre PW.


Zmieniony przez - hipopodryl w dniu 2019-10-03 18:01:54
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
jak ktoś chętny coś potestować zapraszam
https://www.sfd.pl/17_składkowy_test_przed_treningówek_i_termogeników_zapisy_-t1195263.html 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
kurde, a mam zrobic sobie przerwe%)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
TomQ-MAG
kurde, a mam zrobic sobie przerwe%)


Ja też ale nie ma czasu na p******y %

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 165 Wiek 1 rok Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9185
Cześć . Czemu nie mozna kupic juz Submission Science Rocky KO ? Na kilku sklepach niedostepny a na jednym ze sklepow napisane ze wycofany z produkcji. Ktos cos wie na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Moze sanepid gdzieś się przyczepił, lub w skąłdzie było coś ekstra poza tym co na opakowaniu, z mocnymi suplami tak jest, są a zaraz ich nie ma
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
To ja może wypowiem się na temat Sharp AMF, który kilka dni temu do mnie dotarł. Pisałem, że skład kozacki, ale niestety tylko na papierze. W rzeczywistości działa jak typowy polski PW, czyli dupy nie urywa. Nie czuję ani DMAA ani DMHA :( Jakieś tam pobudzenie jest, jest też skupienie i pompa. Ale koło prawdziwych ćpalni to nawet nie leżało.


Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2019-10-07 22:18:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306471
Miałem jutro napisać, ale dorzucę swoje 3 grosze. Przerwa od symulantów prócz kofeiny około 2 miesiące jak nie 3. Dziś około 3h po posiłku wyleciało Slim extreme od wxn. Generalnie doopy nie urywa. Skupienie ok. Jak ciężko robi mi się nogi na mocniejszych specyfikach tak tu poszły bez problemu. Focus na plus. Wydolność na plus (bez większego wysiłku pobilem rekord na potreningowym cardio, dość znacznie.

Ogólna ocena to... Produkt działa, aczkolwiek lepiej te pieniądze zainwestować w tussi i kofeinę. Nie ma podjazdu do pierwszej wersji na dmaa. Moim skromnym zdaniem produkt nie wart swojej ceny.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium